تداوم آلودگی هوای تهران تا ظهر فردا

آفتاب‌‌نیوز :

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی طی سه روز آینده با استقرار جوی نسبتا پایدار آسمانی صاف تا قسمتی ابری، گاهی همراه با افزایش ابر و در مناطق پرتردد و صنعتی در بعضی ساعات به ویژه امشب تا ظهر فردا (۱۲ و ۱۳ دی‌ماه) انباشت آلاینده‌های جوی، کاهش کیفیت هوا و غبار محلی پیش‌بینی می‌شود.

عصر تا شب چهارشنبه و بعد از ظهر جمعه تا شنبه (۱۵ تا ۱۶ دی‌ماه) در پاره‌ای نقاط به‌ویژه بخش‌های جنوبی و غربی استان، افزایش وزش باد، گاهی وزش باد شدید و کاهش نسبی آلاینده‌های جوی مورد انتظار است.

روزهای جمعه و شنبه آسمان کمی ابری تا نیمه ابری، گاهی با وزش باد و در ارتفاعات در بعضی ساعات همراه با بارش باران و برف پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، توچال با کمینه دمای ۹- درجه سانتیگراد سردترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۱۳  دی‌ماه) صاف تا قسمتی ابری و غبارآلود، از بعد از ظهر وزش باد با حداقل دمای ۵ و حداکثر دمای ۱۴ درجه سانتیگراد و طی ‌پنجشنبه (۱۴ دی ماه) صاف در بعضی ساعت‌ها غبار محلی، گاهی وزش باد، اواخر وقت افزایش ابر با حداقل دمای  ۶ و حداکثر دمای ۱۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

کارگروه خبری حوادث

نویسنده حوادث با تمرکز بر جنبه‌های سیاسی و اجتماعی رویدادها هستم. توانایی بررسی تأثیر رویدادها بر سیاست‌ها و جامعه را دارم و به خوانندگان نگاهی عمیقتر به این جنبه‌ها می‌دهم.