تخلیه اطراف محل آتش‌سوزی در “عامری” اهواز / وقوع تاکنون ۳ انفجار در محل حادثه

آوای البرز / خوزستان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواس با اشاره به آتش سوزی در یک انبار تجهیزات پزشکی در ایالات متحده گفت: در حال حاضر 180 آتش نشان ، 25 ماشین آتش نشانی ، امکانات و تجهیزات لازم توسط شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب کمک می شوند و معاون کنترل آتش.

ابراهیم قنبری اظهار داشت: امروز (26 ژوئن) ساعت 17:54 یک شهروند با سامانه 125 سازمان تماس گرفت و اخباری مبنی بر آتش سوزی گسترده در یک انبار تجهیزات پزشکی واقع در ایالات متحده دریافت کرد.

به دنبال این آتش سوزی ، ما به سرعت برق و برق منطقه را در شعاع 100 متری منطقه تخلیه کردیم.

گانبری اظهار داشت: در حال حاضر 180 آتش نشان و 25 دستگاه خودروی آتش نشانی با پشتیبانی ارتش ملی شركت ، مناطق نفت خیز جنوب و معاون خدمات شهری شهرداری اهواس به تجهیزات و ابزار لازم برای كنترل آتش مجهز هستند.

وی با بیان اینکه این انبار حاوی مواد ذخیره سازی مانند الکل و پنبه است ، اظهار داشت: این ساختمان تاکنون دارای سه مرحله انفجاری است زیرا ورودی ها مسدود شده و راهی برای نجات وجود ندارد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواس گفت: هشت آتش نشان مصدوم به بیمارستان اعزام شده اند. بیش از ده نفر از آتش نشانان نیز مشروبات الکلی و شیمیایی را تجربه کرده اند.

وی در گفتگو با یک خبرگزاری افزود: «اطفا حریق همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام