تب و تاب تغییر هویت دختران با تیغ جراحی زیبایی!

به گزارش آوای البرز؛ فراوانی اقدامات زیبایی او را فوق العاده کرده است. در حالی که فتوشاپ لنگ می زد ، بینی اش کج شد ، در حالی که وزنش کم می شد و رفتار عجیبش این پیام را می داد که ممکن است دختر از نوعی اختلال روانی رنج می برد. است. دختری لاغر و با زیبایی های مختلف و تبر در دست به تبر سحر معروف بود. او ادعا می کند که سعی دارد به عنوان کشش آنجلینا جولی در رسانه های خارجی شناخته شود و اعلام می کند که او شبیه شخصیت عروس مردگان متحرک ، محو و محو است. دو یا سه سال پیش این دختر با تأمل در فعالیت های زیبایی خود در رسانه های خارجی مشهور شد. از دانمارک ، جایی که جراحی های غیر سنتی عجیب و غریب تلقی می شد ، تا مار ، هلند ، ترکیه ، سوئیس ، آلمان و … جنایات وی شامل تحریک خشونت ، تملک غیرقانونی اموال ، هتک حرمت مقدسات ، هتک حرمت به حجاب اسلامی ، افترا و تحریک جوانان به فساد است. وی اکنون به 10 سال زندان محکوم شده و انتظار می رود مورد عفو قرار گیرد.

سحر تبر

234528_354

سحر تبار فقط یکی از این دخترانی است که تحت عمل جراحی زیبایی قرار گرفته است ، اما اگر به فضای مجازی نگاه کنید ، دیدن عکس دختران با جراحی های زیبایی عجیب غیرممکن است. در واقع جراحی های زیبایی ، چه کوچک و چه بزرگ ، امروزه به آفت زنان ایرانی تبدیل شده است ، بنابراین آنها می توانند با کار در فضای مجازی خود را نشان دهند و پیروان زیادی را به خود جلب کنند و البته جراحی های زیبایی نیز با رژیم های عجیب و غریب و ناتوانی های جسمی ، بخشی از آن است. موارد خاص و خاص را نادیده نگیرید.

بدترین جراحی زیبایی در زنان - + - تصاویر 3

اعتیاد به زیبایی باعث شده جراحی زیبایی به یک صنعت پردرآمد در ایران تبدیل شود و علاوه بر گروه بزرگی از پزشکان فعال در جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی پلاستیک ، حتی پزشکان عمومی نیز وارد این حوزه شده و ادعا کنند که توانایی انجام چنین جراحی هایی را دارند. بازسازی بینی ، پروتز پستان ، لیپوساکشن ، سطح دهی مجدد پوست ، پارگی لب ، تزریق استخوان گونه ، ژل و چربی برای صاف شدن پوست صورت بسیار رایج است و انتظار می رود که بیشتر این متقاضیان فرم بینی ، گونه ها ، لب ها و … را تغییر دهند. “عروسک ها” می رسند و با ستاره های هالیوود صف آرایی می کنند. اگرچه هیچ آمار رسمی رسمی از تعداد جراحی های زیبایی در ایران وجود ندارد ، اما گزارش ها از بخش های مختلف در طی سال ها ، برخی از موارد رخ داده در این بخش را روشن می کند. به همین دلیل ، برای س askال در مورد فعالیت های عجیب ، فعالیت های زیر 18 سال و چگونگی نظارت بر این فعالیت ها توسط سازمان ، به معاون نظارت و برنامه ریز سیستم پزشکی مراجعه کردیم.

بزرگترین-فاجعه-جراحی-پلاستیک -15

جراحی زیبایی برای افراد زیر 18 سال ممنوع است / نقض شکایت همچنان ادامه دارد / دادگاه انتظامی در انتظار پزشکان انجام جراحی زیبایی عجیب است

محمد جهانگیری معاون سرپرست و برنامه ریز سیستم پزشکی در مصاحبه با آوای البرز با اشاره به جراحی های زیبایی زیر 18 سال اظهار داشت: جراحی های زیبایی برای هر یک متفاوت است و به نوع و روش کار بستگی دارد ، به عنوان مثال جراحی های خاص. زیبایی جنبه ترمیمی دارد که سن را شامل نمی شود.

وی ادامه داد: به عنوان مثال ، ممکن است کودک دچار سوختگی شود ، به جراحی زیبایی نیاز داشته باشد ، یا شکستگی استخوان داشته باشد ، به جراحی ترمیمی و زیبایی احتیاج داشته باشد ، یا ناهنجاری بینی داشته باشد که تنفس را دشوار کند ، در این صورت محدودیت سنی وجود ندارد و ممکن است جراح عمل جراحی انجام دهد.

جهانگیری افزود: برخی از جراحی های زیبایی مانند لیزیک برای افراد زیر 18 سال توصیه نمی شود زیرا در حال رشد هستند و ممکن است پس از جراحی دچار تغییر شکل در صورت و اندام شوند بنابراین جراحان نباید از آنها استفاده کنند. برای رسیدن به سن قانونی بالاتر از سن بلوغ.

معاون نظارت و برنامه ریزی سیستم پزشکی با اشاره به نحوه نظارت جراحان زیبایی گفت: ما نمی توانیم مشتری پزشکان را یک به یک معاینه کنیم ، بنابراین اگر شکایتی وجود دارد یا به ما اطلاع دهید ، بلافاصله پیگیری خواهیم کرد.

وی افزود: تخلفات در این زمینه به دو قسمت تقسیم می شود برخی تخلفات باعث عوارض پس از جراحی می شود. من عمل نکردم

جهانگیری درباره همه اقدامات پزشکی ، هنجارهای جامعه و موارد اخلاقی که اخیراً “از لحاظ مد عجیب” شده است ، گفت: “جراحی های زیبایی عجیب و غریب پزشکان یک تخلف است و ما قبلاً نیز گفته ایم که پزشکان نباید چنین جراحی هایی را انجام دهند.”

وی افزود: ما در دو مکان با جراحی های زیبایی عجیب و غریب برخورد می کنیم ، یکی شکایت از بیمار یا سرپرست یا والدین وی یا دادستان عمومی ، دادستان نظام پزشکی ، وزارت بهداشت ، علوم پزشکی و غیره در هر صورت ، به محض دریافت شکایت اقدامات انضباطی لازم را انجام خواهیم داد.

در ارتباط با پرونده سحر تبار ، معاون نظارت و برنامه ریزی سیستم پزشکان اظهار داشت: پرونده وی در دست بررسی است و به نظر کمیسیون های ویژه ، مطابق قانون مربوط به استعلام های انضباطی انجام می شود.

تبلیغ Axes Morning را متوقف کنید

در هر صورت ، میل به تیغ جراحی در ایران ، با وجود هزینه های زیاد و سنگین ، کودکان دهه هشتاد را تحت تأثیر قرار داده است ، بنابراین باید اقدامات آموزشی لازم برای جلوگیری از این تب در کودکان دهه هشتاد انجام شود. از خانواده ها می خواهد اجازه استفاده بی رویه از کودکان از فضای مجازی را به کودکان ندهند و آموزش و پرورش باید توجه ویژه ای به این موضوع داشته باشند تا شاهد بالا آمدن تبر در جامعه نباشیم.

// انتهای پیام: 5