تبیین بیانیه گام دوم با مشارکت عملی دانشگاه آزاد اسلامی و صدا و سمای ایلام/ کلی‌گویی مانعی برای تحقق اهداف بیانیه است

مهدی عباسی در گفتگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا در مورد اقدامات دبیرخانه راهبردی مرحله دوم بیانیه انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام ، اظهار داشت: برگزاری جلسات.

تفاهم نامه فعالیت را با صداوسیمای مرکز جوان امضا می کند

ما رویدادها را مستقیماً با بسیج اساتید دانشگاه های جوان هماهنگ خواهیم کرد. بیانیه تاکتیکی مرحله دوم انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام است.

رئیس استادی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام اظهار داشت: رئیس استادی دانشگاه های ایلام برای امضای این تفاهم نامه با مدیركل سازمان صداوسیمای مركز ایلام تبادل نظر كرد. هشت نکته اصلی بیانیه مرحله دوم را پخش کنید.

عباسی در تشریح برنامه های مشترک رادیو و تلویزیون ایلام گفت: کارشناس اجرایی و متخصص باید یک بیانیه هفتگی یا ماهانه در مورد هر یک از موضوعات مربوطه داشته باشند ، رادیو و تلویزیون این مشکل را به اطلاع دانشگاه می رساند.

وی افزود: طبق توافق نامه ، صداوسیما باید با كمیته برنامه ریزی خود ، با كارشناس و مجری دانشگاه توافق نامه را بررسی كند و مابقی كارها توسط صدا و سیما انجام می شود كه پخش خواهد شد. این یک بار در هفته یا دو بار در هفته است. “وظیفه اصلی ما در دبیرخانه استانی بیانیه مرحله دوم است.

مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی ایلام در مورد حضور یک استاد مدعو در همکاری با مراکز دانشگاهی در دهلران و ایوان و همچنین مشارکت اعضای هیئت علمی و ارتباط و همکاری با حوزه های علمیه صحبت کرد. شورای مرکزی دبیرخانه استراتژیک بیانیه نیز یکی از اعضای حوزه علمیه است که با این اعضای ارشد و محققان حوزه علمیه استان ایلام تماس گرفتیم.

عباسی افزود: اتاق فکر دانشگاه آزاد اسلامی ایلام ارتباط بسیار نزدیک با حوزه علمیه دارد ، بنابراین مربی کارگاه در دهلران و ایلام از طریق حوزه علمیه حضور یافتند.

تکرار و تعمیم مانع تحقق فاز دوم انقلاب اسلامی می شود

رئیس دانشکده اساتید دانشگاه آزاد اسلامی اسلامی در ادامه با اشاره به تکرار و تکرار بیانیه به عنوان مانعی برای تحقق بیانیه مرحله دوم انقلاب اسلامی اظهار داشت: البته این یک غفلت است ، ما باید بسیار مراقب باشیم چون بیماری کلیوی داریم.

وی اظهار داشت: در این حالت ، امر مشهود و پنهان از پتانسیل خوبی برخوردار است؛ متأسفانه ، اکنون باید شناسایی و توضیح دهیم که در اجرای بسیاری از پروژه هایی که وارد این مرحله شده اند ، مشکل داریم.

رئیس دانشکده اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با بیان برخی مراحل برای اجرای بیانیه مرحله دوم انقلاب اسلامی اظهار داشت: ما به طور منظم با دانشکده اساتید استان دیدار می کنیم ؛ اما از برخی جهات ، ما نه تنها از برگزاری جلسات راضی هستیم ، بلکه درگیر برنامه های عملیاتی نیز هستیم.

این استاد دانشگاه گفت: “اعضای اصلی سازمان بسیج اساتید در نظارت بر مشکلات مالی و مشکلات یک پروژه ملی معروف به سد کنکی در شهر ایوان – جلساتی را با مدیرکل جهاد کشاورزی و مدیر کل آب منطقه ای برای حل مشکلات. در این راستا ، ما از ظرفیت دبیرخانه ، توانایی بسیج اساتید و اتاق های فکر در استان استفاده کرده ایم – که ما آن را رصد می کنیم و در استان به مشکل برمی خوریم.

عباسی با بیان اینکه مشکلات مختلفی را در استان ایلام مشاهده کرده است افزود: ما دو راه حل اجرایی – عملیاتی داریم که سال گذشته شروع کردیم و در سال 1400 تکمیل می شود تا بتوانیم مشکلی را در استان حل کنیم.

وی گفت: بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی جوان و دبیرخانه مرحله دوم انقلاب در استان جوان به عنوان یک نهاد مشورتی برای مدیران اجرایی عمل می کند و آنها را در زمینه برنامه ها مشاوره می دهد. مورد نیاز است.

انتهای پیام / 4062/4117 /