تبدیل خانه‌ای در ستارخان به مزرعه بیت‌کوین / کشف ۴۰۰ دستگاه ماینر

پلیس 400 واحد استخراج ارز دیجیتال را از یک واحد مسکونی در ستارخان کشف و ضبط کرد.

سرگام آسین ، سرهنگ دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ، در مصاحبه با آوای البرز. وی در همین رابطه گفت: چندی پیش اطلاعات مربوط به تبدیل واحد مسکونی به مکانی برای استخراج غیرقانونی بیت کوین و خرید و فروش تجهیزات استخراج ، پس از دریافت اخبار از منابع خبری ، در دستور کار موضوع قرار گرفت. افسران پلیس ستارخان.

پس از بررسی گزارش منابع خبری ، ماموران با مرجع قضایی هماهنگ شده و مجوز عملیات را دریافت کردند. وی گفت: با حضور عوامل در محل حادثه ، یک مزرعه استخراج غیرقانونی بیت کوین مشاهده کرد که این واحد مسکونی تغییر کرده است. خدمات جزئی فروش و خدمات پس از فروش به طور گسترده در سایت موجود است.

آسین گفت که همه این اقدامات خلاف قانون و بدون هیچ اجازه ای انجام شده است: “در مجموع ، مأموران 400 معدنچی را از منطقه دستگیر کردند ، اما برخی از این ماشین آلات فعال نبودند و فروخته یا تعمیر شدند. “اما برخی از آنها فعال بودند و ارز دیجیتالی استخراج می کردند.

فرمانده دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت که هفت نفر دستگیر شده اند که سه زن و چهار مرد از جمله آنها بوده اند. وی افزود که پرونده های ویژه ای درباره بازداشت شدگان ثبت شده و برای ادامه تحقیقات به دادستانی ارسال شده است. واحد مسکونی نیز با حکم دادگاه پلمپ شد.

انتهای پیام