تارتار: نیم نگاهی به کسب سهمیه آسیا داریم

سرمربی تیم فوتبال گفت که تیمش دید مستقیم نسبت به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا دارد.

مهدی تارتار در یک کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی مقابل مس رفسنجان گفت: “بازی ها سخت است ، در رفسنجان بسیار بالا است ، شما روی چمن مصنوعی بازی می کنید و تیم خوبی مثل مس رفسنجان مانند شما است ، بسیار سخت است. “درست است که این تیم فراز و نشیب هایی داشته است ، اما آنها تیمی با کیفیت هستند و در دور برگشت نیز عملکرد فوق العاده ای داشتیم.

ما باید در مسابقه قبلی مقابل سپاهان برنده می شدیم اما تیم داوری اشتباه بزرگی مرتکب شد ، آنها گل ناسالم سپاهان را پذیرفتند ، ما دو امتیاز از دست دادیم و امیدوارم با داوری که اشتباه کرده برخورد کنند. “امیدوارم که فردا خوب بازی کنیم زیرا نگران سقوط نیستیم. ما تیمهای ارزان قیمت هستیم. به مسی تبریک می گویم که آنها برای حفظ ثبات تیم خود هزینه می کنند. امیدوارم بازی زیبایی را شاهد باشیم. امیدوارم همه تیم ها عملکرد خوبی داشته باشند و ما تیم خود خواهیم بود

تارتار ادامه داد: ما تیم خوبی هستیم و جوانان مستعد و با انگیزه ای داریم. این تیم بیش از ده بازیکن از آکادمی ما در هر بازی دارد. این تیم در استفاده از آکادمی خود بسیار خوب عمل می کند. ما در بازی های قبلی عملکرد خوبی داشتیم. غرور کاذب نداشته باشید در نیم فصل اول حیله گری و کثیف بازی کردیم ، اما در نیمه دوم سعی کردیم تاکتیک های دیگری را به اوت اضافه کنیم ، اما به دلیل مشخص نبودن محل فرود توپ ، کار ویژه ای برای تاکتیک های او انجام دادیم.

وی در پاسخ به این س ifال که آیا به دنبال سهمیه هستید یا خیر ، گفت: “ما انتظار نداریم ، اما یک امتیاز را بررسی خواهیم کرد.

انتهای پیام