بیش از ۱۰۰ برنامه فرهنگی هنری بزرگداشت دهه فجر در استان سمنان برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری آوای البرز در استان سمنان، فرشید فلاح در نشست خبری دومین روز از دهه فجر افزود: 16 فیلم در یک فیلم اکران می شود که بهترین فیلم های چهلمین جشنواره فیلم فجر نیز شامل می شود. در استان سمنان.

وی گفت: اکران این فیلم ها از جمعه 15 بهمن ماه در سینما یادبود سمینول آغاز می شود.

فلاح درباره برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی و جشنواره موسیقی در استان سمنان به مناسبت ایام الله دهه فجر خاطرنشان کرد: جشنواره موسیقی با حضور پنج گروه برگزیده از 20 تا 22 بهمن ماه در کومش برگزار می شود. مجتمع فرهنگی هنری.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره هدایای فرهنگی سفالی و سفالی در استان سمنان به عنوان یکی دیگر از رویدادهای بزرگداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: اختتامیه آن. این جشنواره روز شنبه 15 بهمن ماه برگزار می شود.

رئیس کمیته فرهنگی هنری یادواره دهه فجر استان سمنان با اشاره به برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری دهه فجر در این استان گفت:

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان نیز در تشریح فعالیت های کمیته مساجد ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت: 10 شب در 10 مسجد یکی از مهم ترین هاست. رویدادهای مسجد محور

سید علی موسوی رئیس کمیته مساجد افزود: برنامه 10 شبه 10 مسجد از سه شنبه شب در استان سمنان آغاز شد و در مجموع 80 مراسم در ایام الله دهه فجر برگزار می شود. هشت شهر در مساجد مختلف و برجسته.

46