بیش‌از یک تن تریاک در سیستان و بلوچستان کشف شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

سردار احمد طاهری به نقل از پایگاه خبری پلیس گفت: در مبارزه با پدیده های خطرناک و قاچاق مواد مخدر ، مأموران اداره عملیات ویژه سیستان و بلوچستان و شهرهای ایرانشهر و زاهدان توسط مأموران ویژه و اطلاعاتی از 2 تیم از یک باند قاچاق تحت نظارت دقیق قرار گرفته اند. جبه در جایی ، مقدار قابل توجهی مواد مخدر در قسمت جنوبی استان از مرزهای کشور پیدا شده است.

وی ادامه داد: تیم های عملیات ویژه پلیس پس از چندین روز رصد در منطقه ، دو تیم را که با دو دستگاه خودروی پژو 405 ، یک دستگاه خودروی سانتیا و یک دستگاه پراید در حال حرکت در مسیر بودند ، دستگیر کردند. مشاهده شد که آنها در جریان پیگیری آشکار در مخفیگاه خود دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: چهار قاچاقچی در این عملیات دستگیر شدند. “مأموران در بازرسی از وسایل نقلیه پارک شده و مخفیگاه قاچاقچیان یک تن و 20 کیلوگرم تریاک پیدا کردند.”

اربابان اطلاعات و نیروی پلیس با حضور مشهود و نامرئی خود در اقصی نقاط این استان پهناور ، اجازه نخواهند داد که قاچاقچیان مواد مخدر و کسانی که قانون و نظم را برهم می زنند در هر جایی احساس امنیت و امنیت کنند و پلیس با آنها قاطع و قاطع برخورد خواهد کرد. .