بیانیه جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در سومین سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی

بیانیه جشنواره بین المللی فیلم مقاومت به مناسبت سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی

ستاد اجرایی هفدهمین جشنواره بین المللی مقاومت بسیج در خصوص سومین شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و فرماندهان شهید جبهه مقاومت اطلاعیه ای منتشر کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر آوای البرز; ستاد اجرایی هفدهمین جشنواره بین المللی مقاومت بسیج در خصوص سومین شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و فرماندهان شهید جبهه مقاومت اطلاعیه ای منتشر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

به نام الله قاسم الجبارین

كسانى كه در راه خدا كشته مى شوند، مردگان مورد توجه قرار نمى گيرند، ولى نزد پروردگارشان زنده مى شوند.

کشور ایران از دیرباز مهد پرورش انسان هایی بود که برای آزادی و استقلال این آب و خاک مقدس جان خود را فدا کردند تا به عنوان پرچم سه رنگ ایران اسلامی و در قله های تعالی ایستادگی کنند.

از آرش و سیاوش گرفته تا ستارخان و رئیسعلی دلواری، از کوچوک جنگلی تا سید حسن مدرس، همت، باکری، چمران، فخری زاده، احمدی روشن و حافظان اهل بیت (علیهم السلام) این سرزمین همیشه وجود داشته است. این راه خونین به مدیون خون فرزندان عزیزش ادامه دارد.

جنایت تروریستی هولناک و فجیع دولت آمریکا در ترور اسطوره مقاومت ایران، سپهبد حاج قاسم سلیمانی، نمونه بارز وحشیگری و بی توجهی غرب به مبانی حقوق بشر و اخلاق است. در دنیای معاصر. در این میان وظیفه صاحبان اندیشه و هنر است که با خلق آثاری شایسته و تأثیرگذار به وعده دیرینه سینما در پاسداری از همسفران آخرالزمان و مدافعان مرزهای دینی بدون تخریب نمادهای مقاومت و پایداری عمل کنند. .

ستاد اجرایی هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت با پاسداشت نام و یاد سرلشکر مجاهد، سربلندی ملت ایران، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و فرمانده نیروی حشد الشعبی عراق، شهید ابومهدی المهندس، به همرزمان دلیرشان (رحمه الله) روح مطهر این مجاهدان قرین رحمت باد با اعزام و تاکید بر ادامه راه خود در گسترش فرهنگ ایثار و ایستادگی در برابر ظلم و خشونت. در حوزه فرهنگ و هنر.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه رای موافق رای و رای مخالف