بوستان شهدای گمنام زینبیه در منطقه ۱۳ افتتاح شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، همزمان با پنجمین روز از جشنواره شهید باکری منطقه 13 و در آستانه هفته منابع طبیعی، شهادت گمنام شهدای گمنام در زینبیه با حضور نظری معاون هماهنگی و امور مناطق برگزار شد. شهرداری تهران علی احمدی شهردار منطقه 13، امیر مشاییکی فرمانده پادگان 01، مسئولین شهرستان زینبیه و جمعی از شهروندان این مراسم را افتتاح کردند.

در ابتدای این مراسم شرکت کنندگان تاج گل بر مزار شهدای گمنام سینبیه گذاشتند و شرکت کنندگان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند و از تندیس این جشنواره توسط معاون شهردار تهران رونمایی شد.

در ادامه در جوار مزار شهید گمنام شهرک زینبیه، مسئولان با غرس دو اصله نهال سرو، 50 عدد میوه و برگ پهن، یاد و خاطره شهدای هشت سال مقاومت مقدس را به یاد رشادت‌های این شهیدان گرامی داشتند.

همچنین این ایستگاه ها خدمات مختلفی از جمله محیط زیست، پسماند، فضای سبز، نقاشی کودکان، سلامت، سامانه مدیریت شهری 137 و یادمان شهدا را به شهروندان و بازدیدکنندگان ارائه کردند.

بوستان شهدای گمنام در شهرک زینبیه منطقه 13 با مساحت 700 متر مربع با آبنما و مبلمان شهری مفروش شده و با فرش های گلدار و صدها نهال و درخت تزیین شده است. 13.

سرود ملی گروه راهپیمایی، امضاء در یادواره اولین جشنواره شهدای باکوری و سخنرانی فرمانده پادگان آموزش 01 از دیگر بخشهای این مراسم بود.