بهره‌گیری از تجربیات و مطالبه‌گری در عین عقلانیت راه‌حل مشکلات – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

وحید جلالی خبرنگار آنلاین در جلسه امشب خط انقلاب در مشهد اظهار داشت که برای حل مشکلات با هدف تقویت جبهه انقلابی به عقلانیت نیاز است. آنچه ما به دست آوردیم تجربه ای است که باید مورد استفاده قرار گیرد و به جوانان منتقل شود. وقتی امام با فشارها و فشارهای انقلاب اول روبرو شد ، با آنها برخورد کرد وگرنه انقلاب دوام نمی آورد.

ایالات متحده فکر می کرد که انقلاب اسلامی به اندازه انقلاب های گذشته دوام نخواهد آورد ، اما اکنون آنها از ثبات انقلاب اسلامی ترس دارند. میزان این کشتارها و فشارها ، در صورت اعمال در هر کشوری ازهم شما سمپاشی می کنید. تمام آژانس های جاسوسی ایالات متحده ایران را هدف قرار داده اند و یک درصد فشار آنها سرنگونی چندین دولت در آمریکای لاتین است.

وی می گوید امروز ایالات متحده با مشکلات زیادی از جمله قرص های خواب آور و کودکان گرسنه مواجه است: “با توجه به فشارها و مشکلات ، وضعیت ایران هنوز نسبتاً بهتر از ایالات متحده است.”

جلالی اضافه کرد: اگرچه امام خمینی (ره) از محبوبیت خود برای انتصاب افراد مختلف استفاده کرد ، اما او برای انتخابات به جمهوری اعتماد کرد و در سال اول انقلاب 5 انتخابات برگزار شد که توسط بنی صدر منتخب مردمی پشتیبانی می شد. امام نخبگان حاکم را از کشور خارج کرد زیرا در سال 1942 مورد آزار و اذیت قرار گرفت.

وی همچنین گفت که هیچ ارتش در غرب دموکراتیک نیست. وجود دارد می مرکل تنها با درصد کمی از آرا popular مردم در کشورش به قدرت رسید و امام راحل همیشه مراقب آرا of مردم بود و جمهوری را برای رابطه دولت و مردم انتخاب می کرد. اگر قرار باشد سیستم بنی امیه در سیستم پیاده شود ، انقلاب دوام نخواهد آورد.

جلیلی گفت: “ما در این سالها تغییری در رهبری نمی بینیم.” نیاز این خوب است ، اما همه باید کار خود را به خوبی انجام دهند. این بحران از طریق جنبش مواسات قابل حل است ، بنابراین همکاری ، فعالیت های خیرخواهانه و مواسات را متوقف نکنید.

وی اظهار داشت: قرآن می فرماید که تحقق همه جانبه برای احقاق حقوق مردم ضروری است و همه افراد خشن و درمانده در قیامت تحقیر می شوند.

مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب با بیان اینکه کلیساها در طول جنگ فعال بودند اظهار داشت: اکنون سازمان اجتماعی حزب الله باید در صحنه باشد. هر یک از ما توانایی کار کردن را داریم.