بسیج و سپاه سرباز ولایت و خدمتگذار بی منت مردم است

به گزارش خبرگزاری آوای البرز از خزوین; در رابطه با هفته بسیج روز شنبه زهرایی رئیس سازمان در این مراسم حضور یافت بسیج ساساندگی کشور، نورالله زاده مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید کشاورز، سردار آتانی فرمانده سپاه صاحب الان، فاتح محمد محمد بیجی و رجب رحمانی نمایندگان استان مجلس اسلامی، علی فاروقساد قائم مقام مهندسی عمران، محمد شفیع فرماندار خسوین و جمعی از بسیجیان تعاونی استخدام محل پرداخت لعنت بر حسنا در روستای آقا بابا شهرستان خسوین افتتاح شد.

سردار رستمعلی رفیع آتانی در این مراسم گفت: در استانداری جا برای نمایندگان و معاونان وجود دارد. فرماندار قسوین، جهاد کشاورزی، کمیته امداد، مدیرکل امور روستایی از جانب بسیج ساخت و ساز پشتیبانی می کند، تشکر و قدردانی می کند.

وی افزود: بسیج و سپاه در خدمت به مردم رویکرد مشترکی دارند زیرا معتقدیم کشور نیازمند سازندگی و خدمت جدی است و با وحدت می توانیم فقر را از بین ببریم.

234

فرمانده سپاه استان کوزوین یادآور شد: رسانه باید زبان صادق مردم باشند، نیازهای مردم را از مدیران اطاعت کنند و با نگاهی واحد و منصفانه در پاسخگویی مسئولان تلاش کنند.

سردار آتانی تصریح کرد: مدیران برای برادران خود در سپاه حساب ویژه ای باز کنید و سخت ترین کارها را به ما بسپارید که اگر خیالتان راحت باشد به نحو مطلوبی انجام می شود.

وی گفت: در اجرای طرح های عمرانی انتفاعی درآمد ما نیستیم، حاضریم تمام پروژه هایی را که برای پیمانکار سخت و غیرممکن است اجرا و مونتاژ کنیم و با جدیت انجام خواهیم داد.

سردار آتانی افزود: آماده اجرای طرح های ملی در کازوی هستیم، آزمون و خطا شامل حال ما می شود تا بتوانیم الگوی شما در کشور باشیم.

وی بیان کرد: فعالیت های بسیج سندی در استان موفقیت آمیز بود و همین افراد به طرح شهید سلیمانی آمدند و سربلندی و درخشش آفریدند.

فرمانده سپاه استان تصریح کرد: مردم با مشارکت 260 میلیارد تومانی در رزمایش مؤمنانه به سپاه اعتماد کردند که از این اعتقاد شرمنده هستیم و اقدامات خود را دوچندان می کنیم.

گفت: ما فرزندان مکتب حسین و امیرمومنان هستیم سرویس ما تسلیم نمی شویم و آبروی ما برای جلب رضایت مردم است.

556

سردار آتانی افزود: شعار سرخوردگی دشمنان است. مرگ از آنجا که ما به قدرت دفاعی و شعار خود ایمان داریم، آمریکا را با نسخه جدید و خدمت بی قید و شرط به مردم رهبری می کنیم. مرگ این بار با ایجاد امید و اعتماد در مردم و خدمت به آمریکا در کشور خودتان دست پیدا کنید.

فرمانده سپاه استان کوزوین ما به هر سه ارتش امید و اعتماد داریم، خود را سرباز و شهید در استان می دانیم و مانند سربازان قرارگاه آماده اجرای فرمان هستیم.

وی گفت: در اجرای طرح های عمرانی، پیمانکار و شغلی را جایگزین نمی کنیم زمین ما آماده اجرای بقیه هستیم.

عطانی گفت: در حوزه دفاعی، سپاه به خوبی به انجام ماموریت خود می پردازد و قدرت دفاع از خود را دارد. انقلاب با مشاغل ثانویه ضعیفش نمی کنیم، مردم راحت می شوند. کوچکترین تحرک مرزها با پاسخ قاطع سپاه مواجه خواهد شد و سپاه در ارتقای آموزش خود فتح قله های بزرگ را جدی خواهد گرفت.

image_2021_11_27-13_35_3_824_aF5

مسئولین بسیج سندگی و سپه از نمایشگاه مهارت تعاون و صندوق لعنت بر حسنا از یک روستا دیدن کردند.

انتهای پیام/