بستری شدن ۱۷۰۰ بیمار کرونایی در روز بازداشت قاچاقچیان واکسن کرونا و داروهای نایاب

به گزارش خبرگزاری آوای البرز ، عناوین روزنامه های کرونا امروز در دو حوزه است. یک حوزه مربوط به ایمن سازی عمومی و دیگری مربوط به ظهور انواع مختلف تاج در کشور است ، زیرا امروز بیش از 17000 نفر طی یک شب تشخیص داده شدند که تاج خورده است.

امروز وزارت اطلاعات در بیانیه ای اعلام کرد که یک باند جنایتکار به جرم قاچاق واکسن و داروهای کرونا دستگیر شده است.میزبان در بخشی از اعلامیه فوق الذکر آمده است: به دنبال اقدامات وزارت اطلاعات که با هماهنگی مقامات قضایی صورت گرفت ، در هنگام پیدا شدن برخی از داروهای تقلبی مانند واکسن تاج تقلبی ، آمپول های درمانی و هشتمرا پیدا شد. از مخفیگاه این بازرگانان گرفته شده است. زوج پلیس گفت: پادشاه در طول قاچاق مواد مخدر نادر مصرف کرده است از جمله داروهای این پادشاه تختی دارو و درمان کرونا بود.

اما این مهمترین خبر در زمینه واکسیناسیون نبود. این اطلاعاتی در مورد قطع همکاری کوبا با ایران در تهیه واکسن است. مینو میرز گزارش داد و مقامات بهداشتی آن را تکذیب کردند.

در این رابطه اظهارات مینو آنلاین مبنی بر رد شدن واکسن کرونا ایران و کوبا توسط رئیس انستیتو دامداری ایران رد شد وی گفت: “ما هدف چنین اظهاراتی را نمی دانیم.” “بانک سلول تولید این واکسن گرفته شده است ، مقدمات تولید نیز فراهم شده است ، اولین گروه تولید و تحویل داده می شود طی چند روز آینده.”

دکتر. علیرضا بیگلری گفت: دکتر Mehers مسئول سخنان آنها است. ما نمی دانیم چرا یا چرا آنها چنین اظهاراتی ارائه می دهند. ما ما برای ساخت واکسن کرونا با کوبا قرارداد داریم ، ما کار کردیم ، سلول بانک را گرفتیم و آزمایش بالینی را انجام دادیم. روابط دو کشور در این زمینه ادامه دارد.

وی گفت: “من درمورد واکسن کرونا در ایران و کوبا جلسات هفتگی منظمی با مشتریان دارم.” من نمی دانم چرا میرز این اظهارات را بیان می کند ، تعجب می کنم. این جملات بسیار عجیب است.

1700 بیمار کرونر که در روز بازداشت قاچاقچیان عروق کرونر و نادر بستری شده اند

این بیانیه توسط مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت صادر شده است: تاکنون 4،507،480 نفر اولین دوز واکسن کرونا را دریافت کرده اند 2 میلیون و 52 هزار و 170 نفر دوز دوم واکسن Kovid 19 را دریافت کردند. وزارت کشور گفت بیش از 8 میلیون دوز واکسن کرونا به سیستم بهداشتی تحویل داده شده استمیزبان

گفته می شود که ایران در حال تولید واکسن مشترک دیگری با یک کشور خارجی است. این بار قرعه کشی واکسن ایرانی استرالیا نامیده می شود.

پیام طبرسی محقق برنامه واکسن اسپیکوژن ایران-استرالیا و عضو دانشکده واکسن ایران-استرالیا شرکت واکسن استرالیا است. او مرحله اول آزمایشات حیوانات و حیوانات خود را در استرالیا پشت سر گذاشت و مورد تایید اداره داروی غذایی استرالیا قرار گرفت.، شرکت واکسن استرالیایی توافق نامه همکاری با شرکت خصوصی ایرانی برای انجام آزمایشات بالینی فاز دوم و سه در ایران را امضا کرد.

مدیر بیماری های عفونی بیمارستان ماسی دانشوری با اشاره به اینکه واکسن اسپیکوژن در دو دوز است ، افزود: در صورت تأیید این مرحله توسط وزارت بهداشت ، بررسی این واکسن به مرحله سوم منتقل می شود.

طبرزی با بیان اینکه نتایج مرحله دوم مطالعه انسانی تا پایان ماه جاری به وزارت بهداشت ارسال می شود گفت: مرحله دوم مطالعات بالینی بر روی 16800 داوطلب به صورت عمومی فراخوانده می شود.

در صورتی که کشور در موج پنجم تاج اسیر شود بسیاری از افراد برای دریافت واکسن به کشورهای همسایه سفر می کنند اما خدمات بهداشت عمومی را در کشور خود قبول نکنید ، س Manyالات زیادی در مورد مسئولیت دولت در تأمین سلامت عمومی در ذهن مردم ایجاد شده است است.

با وجود این اخبار ، ایمن سازی در برابر مردم هنوز کند است. در ارتباط با تولید واکسن های ایرانی ، امروز فرمن رئیس ستاد اجرایی فرمان امام است. کو ایران خط دوم تولید واکسن برکت را راه اندازی کرد وی گفت: “تا سپتامبر سال جاری ، حداقل 50 میلیون دوز واکسن را طبق وعده تولید کرده ایم.”

1700 بیمار کرونر که در روز بازداشت قاچاقچیان عروق کرونر و نادر بستری شده اند

نرخ مرگ و میر کرونا امروز اعلام شد ویروس کرونا دلتا نیز به پایتخت رسید. طبق آخرین به روزرسانی طرح رنگ شهر در شهر ماسک ، از امروز چهارشنبه 17 ژوئیه 25 مرکز استان در برنامه Mask قرمز می شوند. ویروس کرونا توافق.

بر این اساس ، وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ، 7 ژوئیه 1400 ، بر اساس معیارهای تشخیصی دقیق ، کوید 17،212 بیمار جدید با 19 در کشور پیدا کرد از این تعداد 1710 نفر در بیمارستان بستری شدند. تعداد کل 19 بیمار در کشور به 3،304،135 نفر رسیده است.

در 24 ساعت گذشته ، 166 بیمار کوید 19 جان خود را از دست داده و به 85261 نفر رسیده اند. تاکنون 2،967،821 بیمار بهبود یافته یا از بیمارستان مرخص شده اند.

واقعیت این است که در بیماران مشکوک به بیماری کرونا قلب ، علائم در بیمارستان ها شدیدتر است. در حال حاضر ، این علائم شامل سرگیجه ، سردرد و علائم گوارشی است و بیشتر در بیماران موجود مانند رینیت دیده می شود.

در همین راستا ، فرمانده ستاد تاج کرونا در تهران ، دکتر سالی با اشاره به اینکه علائم چشمی هنوز در بیماران مراجعه کننده به مراکز درمانی نسبتاً شایع است ، خاطرنشان کرد: ضعف ، بی حالی و سرگیجه یکی از علائم شایع در بیماران است. این به افرادی گفته می شود که دلتا تاج دارند.

فرمانده ستاد عملیات ضد ویروس ویروس کرونا پیش بینی شده توسط استان تهران: گونه دلتا یا ویروس جهش یافته هند ، به تدریج در حال تبدیل شدن به یک مدل اصلی در ایران است خواهد بود.

235231