بزرگ‌ترین نقاشی جهان، ۶۲ میلیون دلار فروخته شد/ عکس

طبق روزنامه ملی ، ساشا جفری او با 1065 برس و 6300 لیتر رنگ در هفت ماه کار خود را به سبک رئالیسم جادویی آغاز کرد و بهترین اثر هنری جهان را برای استفاده انسان خلق کرد.

این نقاشی 1800 متر مربعی با نام سفر بشریت بزرگتر از اندازه دو زمین فوتبال است و در کتاب رکوردهای جهانی گینس به عنوان بزرگترین نقاشی جهان ثبت شده است. .

کار نهایی که طی چند هفته گذشته در هتل آتلانتیس دبی به نمایش درآمده است ، به 70 قطعه تقسیم شده و 30 میلیون دلار امسال برای فروش در چهار حراج مختلف جمع کرده است. اما در کمال ناباوری ، این بوم بزرگ ، در مرحله اول حراج ، روز دوشنبه (2 آوریل 1400) با هم قیمت فوق العاده 62 میلیون را بدست آورد. آندره آبدون (آندره عبدون) ، مدیرعامل هلدینگ بین المللی آلتیوس گاستون.

درآمد حاصل از فروش نقاشی ها طبق توافق قبلی بین یونیسف ، یونسکو ، بنیاد Global Gift Foundation ، وزارت مدارا ، همکاری و وزارت آموزش امارات متحده عربی تقسیم خواهد شد.

جفری او در دبی زندگی می کند و طی هفت ماه گذشته 20 ساعت در روز کار کرده است. وی برای پر کردن بوم خود ، از كودكان از سراسر جهان دعوت كرد تا نقاشی های خود را با موضوع انزوا و اتصال ارسال كنند تا در لایه اول نقاشی استفاده شود.

نسخه کامل این نقاشی ، با بیش از 300 لایه ، اولین بار در 25 فوریه (28 مارس 2010) رونمایی شد.

بزرگترین نقاشی جهان به قیمت 62 میلیون دلار فروخته شد / عکس

5757