بزرگداشت «شهدای خدمت» توسط مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) و جامعة المصطفی(ص) العالمیه

مراسم بزرگداشت «شهدای خدمت» از سوی مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) و جامعةالمصطفی(ص) العالمیه روز پنجشنبه (۱۰ خرداد) در شهر قم برگزار می‌شود.

به گزارش آوای البرز، مراسم بزرگداشت «شهدای خدمت» از سوی مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) و جامعةالمصطفی(ص) العالمیه در شهر قم برگزار می‌شود.

در این مراسم آیت‌الله «رضا رمضانی» دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت علیهم‌السلام و نماینده مجلس خبرگان رهبری و آیت‌الله دکتر «علی عباسی»، رئیس جامعةالمصطفی و نماینده مجلس خبرگان رهبری سخنرانی خواهند کرد و سخنرانی، شعرخوانی و عزاداری محفلی اساتید و طلاب غیر ایرانی از برنامه‌های دیگر خواهد بود.

مراسم بزرگداشت «شهدای خدمت» از طریق لینک‌های مختلف با ترجمه همزمان به زبان‌های عربی  و انگلیسی برای خارج کشور و از شبکه‌های ملی و برون مرزی سیمای جمهوری اسلامی ایران به صورت زنده به پخش خواهد شد.

این مراسم روز پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ در قم، میدان جهاد، مجتمع امام خمینی (ره)، سالن قدس منعقد می‌شود و از طریق این لینک https://www.aparat.com/Abna/live پخش خواهد شد.

گفتنی است بالگرد حامل آیت الله سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا(ع) و هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران، عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه‌سی به سمت شهر تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی شد که در این حادثه رئیس جمهور و همراهان همزمان با شب ولادت امام رئوف علی ابن موسی الرضا (ع) به مقام رفیع شهادت نایل شدند.

بزرگداشت «شهدای خدمت» توسط  مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) و جامعة المصطفی(ص) العالمیه

انتهای پیام