برگزاری رویدادهای ورزشی نیروهای مسلح در هفته دفاع مقدس

رئیس بخش ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح برنامه های این سازمان برای هفته دفاع مقدس را تشریح کرد.

به گزارش آوای البرز ، سرتیپ جمشید فولادی امیر دوم رئیس ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح به نقل از روابط عمومی نیروهای مسلح در این مراسم گفت: در اولین روز از هفته دفاع مقدس ، برنامه با یک کنفرانس کوهنوردی در کلکل و بازدید از نورالشهدا آغاز می شود.

وی افزود: همچنین فردا مسابقات تنیس روی میز برای بازنشستگان و جانبازان برگزار می شود. همانطور که اشاره کردم ، همه برنامه های هفته دفاع مقدس در سطح کشور است و گزارش اجرای این برنامه ها باید توسط دستگاه های مربوط ارائه شود.

رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح افزود: روز پنجشنبه با شهدا توافق شد که مقامات و افراد مختلف با حضور در مزار شهدا با آرمان های شهدای گرانقدر پیمان ببندند. پنجشنبه اهدا می شود این مسابقات به صورت آنلاین است و در پایان مسابقه ، فیلم مربوطه به سازمان جهانی ارسال می شود و در نهایت بهترین کشور معرفی می شود. این مراسم قرار بود شخصی باشد ، اما به دلیل محدودیت های عروق کرونا ویروس ، آنلاین خواهد بود.

امیر فولادی اظهار کرد: از دیگر رویدادهای مربوط به هفته دفاع مقدس می توان به مسابقات دو و میدانی برای همه پادگان های عزیز کشور ، طناب کشی برای فرزندان کارکنان ، مسابقات دارت ، مسابقات فضای مجازی برای خانواده ها ، تیراندازی برای کارکنان پاوار ، کلاس های آمادگی جسمانی و کوهنوردی اشاره کرد. به علاوه بر این ، برنامه صعود به یکی از بلندترین قله های هر استان توسط نیروهای مسلح کشور اجرا می شود.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح در راهپیمایی نمادین شهری 26 اکتبر در شهرهای مختلف شرکت می کنند ، اظهار کرد: همچنین با هماهنگی فدراسیون ورزش های سورخان یک همایش ورزشی باستانی داریم.

در پایان امیر فولادی گفت: آخرین رویداد مربوط به هفته دفاع مقدس “شب یادبود” به افتخار پیشگامان منطقه است که این بار در تاریخ 7 اکتبر برنامه ریزی شده است.

انتهای پیام