برگزاری دومین کارگاه آموزشی سبک زندگی ایرانی اسلامی در باقرشهر

برگزاری دومین کارگاه آموزشی سبک زندگی ایرانی اسلامی در باقرشهر

دومین کارگاه آموزشی سبک زندگی ایرانی اسلامی با عنوان مهارت های ارتباطی و احترام متقابل زوجین به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری باقرشهر با حضور دکتر صدرا پژوهشگر حوزه سبک زندگی ایرانی-اسلامی در سالن همایشهای عطر یاس برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری آوای البرز از تهران ؛ دکتر صدرا با بیان اینکه لازمه اجرای موفقیت آمیز سبک زندگی ایرانی اسلامی، داشتن دانش و فراگیری فنون و مهارت آن است، گفت: با الگو پذیری از بزرگان دینی و فراگیری مهارت های زندگی می توان در جهت ایجاد زندگی مطلوب و متعالی گام برداشت، بنابراین  باید معیارهای اسلامی را با همه رفتارهای اجتماعی تطبیق داد و هماهنگ کرد.

وی گفت: احترام زن و شوهر به یکدیگر در سلامت روحی، افزایش محبّت و تحکیم خانواده تأثیر بسزایی دارد. دایره این احترام، شاملِ ارج نهادن به شخصیت یکدیگر، احترام به نظریات، افکار و سلیقه همدیگر شده، و تمام شؤون زندگی زوجین را تحت تأثیر نیکوی خود قرار خواهد داد.

دکتر صدرا اظهار داشت: امروزه سبک زندگی غربی و غیراسلامی از آسیب ها، معضلات و برجسته کردن آفت هاست، تصریح کرد: تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص سبک زندگی اسلامی ایرانی راه مقابله و برون رفت از این معضلات است.

گفتنی است برگزاری این کلاس ها و کارگاه های آموزشی توسط امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری باتقرشهر و در راستای آگاهی و شناخت هرچه بیشتر جامعه به ویژه بانوان در امر تحکیم بنیان خانواده و سبک زندگی ایرانی اسلامی ضروری می باشد.

 

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف