برنده دیدار فرانسه و انگلیس قهرمان جام جهانی است

آرسن ونگر: برنده دیدار فرانسه و انگلیس قهرمان جام جهانی است

سرمربی فرانسوی سابق تیم انگلیسی آرسنال از چشم انداز قهرمان در جام جهانی 2022 صحبت کرد.

به گزارش آوای البرز؛ آرسن ونگر، سرمربی سابق آرسنال، که در حال حاضر مدیر توسعه جهانی فوتبال فیفا است، گفت فرانسه و انگلیس بیشترین شانس را برای قهرمانی در جام بیست و دوم دارند.

ونگر می گوید: اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، انگلیس و فرانسه در دور بعد به مصاف هم خواهند رفت، اما همه چیز به این سادگی که روی کاغذ به نظر می رسد نیست.

این نظریه پرداز فرانسوی ادامه داد: تیم هایی با نیمکت قوی شانس بالایی برای قهرمانی دارند و فرانسه یکی از این تیم ها است. آنها در دوره قبل که قهرمان شدند تیم جوانی بودند و می توانستند عنوان قهرمانی را حفظ کنند. در طول یک سال گذشته، فرانسه روزهای سختی را پشت سر گذاشته و با انگیزه پیروزی به قطر آمده است. آنها تیم خطرناکی خواهند بود.

ونگر گفت: بهترین تیم ها در جام جهانی امسال ظاهر شده اند و انگلیس یکی از آنهاست. پس از شروع خوب در بازی اول، انگلیس در بازی دوم سختی کشید و مقابل ولز به بهترین فرم خود بازگشت. انگلیس برخلاف بلژیک که دوران اوج خود را پشت سر گذاشته بود و به اوج پیشرفت خود رسیده بود، از این مسابقه چیزهای زیادی یاد گرفت. آنها درس های خود را آموخته اند و هنوز تیم جوانی هستند.

قهرمان سه دوره لیگ برتر انگلیس با آرسنال به تمجید از سرمربی سه شیرها گفت: “گرت ساوتگیت” بسیار باهوش است و توانایی آنالیز خوب مسابقات و عملکرد را دارد. او تیمش را دوست دارد، از آخرین جام جهانی و یورو یاد گرفت و اکنون در موقعیت خوبی برای کسب نتیجه است.

وی افزود: برنده دیدار فرانسه و انگلیس قهرمان جام جهانی 2022 قطر می شود.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای موافق و 0 رای مخالف