برنامه ۵ ساله دانشگاه آزاد اسلامی تحولی و کیفی است

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ، حسین بانیان در نشست تخصصی اساتید و اساتید مشاوره فرهنگی و جهاد فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با موضوع «دانشگاه و تمدن نوین اسلامی» گفت: انتظار مداخله بیشتر با توجه به سرمایه گذاری.

وی افزود: نقش دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به گسترش گسترده واحدهای این دانشگاه در اقصی نقاط کشور، حضور موثر در مسائل اجتماعی و فرهنگی و از سوی دیگر پیشرفت های علمی مثبتی که دارد نیازمند ارتقاء است. در شرف وقوع هستند.” پیدا کردن


بیشتر بخوانید:

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام بستری برای توسعه رشته های پزشکی دارد


مشاور و معاون فرهنگی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این جلسات که در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی با حضور مدیران و اساتید برگزار می شود آمیزه ای از تجربیات استانی و ملی است. واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه نقشه برداری بسیار بهتر هستند.

سند تحول یکی از موثرترین پروژه های تاریخ دانشگاه است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام نیز گفت: سند تحول دانشگاه این یکی از بادوام ترین و کارآمدترین پروژه ها در تاریخ دانشگاه است.

بهروز ناصری افزود: با درایت کارکنان دانشگاه و به ویژه دکتر طهرانچی راه تعالی و پیشرفت امروز دانشگاه فکری است. گسترش کمی و کیفی دانشگاه‌ها در اقصی نقاط کشور، فرصت‌های برابر را برای همه ایرانیان در رشته‌های مختلف، حتی در دورافتاده‌ترین و فقیرترین نقاط کشور ایجاد کرده است. هدایت تحصیلی آنها هوشمندانه مسیری را برای بهره وری، تولید عملی، خلاقیت و در نهایت نوآوری و کارآفرینی در جامعه ایجاد کردند.

انتهای پیام/4121/4062/