برخورد با متخلفان در روز طبیعت/ ۱۴۰۰، سال تحول در ماموریت های ناجا

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت که مسئولیت همه سازمان ها و نهادها تأمین امنیت است: “ما امیدواریم که سایر سازمان ها و نهادها برای تقویت و مبارزه با قاچاق کالا تلاش بیشتری کنند. به نیروی پلیس بیشتر. “برای کمک به.

به گزارش آوای البرز سردار قاسم ریزه ، که به استان کردستان سفر کرده بود ، با اشاره به تنوع و دامنه مأموریت های اجرای قانون ، جمهوری اسلامی را به فوروارد 12 تبریک گفت: ناجا یک سازمان بزرگ با مأموریت های گسترده در آن سوی مرز است. ماموریت های مختلف این نیرو بسته به روزها و فرصت ها به مرکز اضافه می شود.

وی اظهار داشت که نیروی پلیس در کنار مردم بود. وی با بیان اینکه این امر برای مردم و خدمات رسانی به مردم است افزود: سال گذشته اقدامات بسیار خوبی در مناطق مختلف مأموریت در سراسر کشور برداشته شد ، بنابراین خوشبختانه در پلیس استان کردستان به دست مردم رسید. رضایت. “

جانشین فرمانده نیروی انتظامی مبارزه با قاچاقچیان کالا ، اسلحه و مواد مخدر را بخشی از موفقیت های نیروی انتظامی در سال گذشته عنوان کرد: «با ثبت بیش از هزار تن مواد مخدر ، این منطقه به رکورد بی سابقه ای دست یافته است. “

وی با بیان اینکه هدف نیروی انتظامی در سال 1999 مقابله با سارقان و برهم زدن نظم و امنیت عمومی است ، گفت: “امنیت مردم خط قرمز نیروی انتظامی است. خوشبختانه پلیس با قاطعانه با سارقان برخورد خواهد کرد. “حمایت خوبی از مردم صورت گرفته است و مردم این اقدام پلیس را باور داشتند.

سردار رز در مورد وضعیت امنیتی در استان کردستان گفت: کردستان سرزمین نبردهای خاموش است و این نبردها در استان ادامه دارد.

وی ادامه داد: مردم استان کردستان مردان بزرگی هستند که شهدای زیادی را در راه سنت مقدس جمهوری اسلامی تقدیم کرده اند ، خدمت مستحکم در کردستان همکاری خوب مردم استان با پلیس است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به امنیت و تأثیر آن در رشد و توسعه کشور گفت: ما همه شرایط و زیرساخت های امنیتی را برای سرمایه گذاری در کردستان داریم و از سرمایه گذاری برای رشد و توسعه استان دعوت می کنیم . در مقایسه با سرمایه گذاری در این استان آسان است.

سردار رض در توضیح مسئولیت همه سازمان ها و نهادها در زمینه تأمین امنیت و بهبود شاخص های امنیتی ادامه داد: “یکی از مهمترین مأموریت های ناجا در سال جدید قاچاق کالا است و انتظار داریم سایر ادارات و نهادها بیش از هر زمان دیگری مبارزه کنند. به پلیس کمک کن

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، وی گفت که روز طبیعی پیش رو ، از سوی دیگر ، در مورد موقعیت استراتژیک کشور برای مبارزه با ویروس بدنام کرونا و اینکه این ویروس ارتباط غیرانسانی است ، اظهار داشت: پلیس مطابق تصمیمات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کرونا. مطمئناً مردم ما؛ آنها دارای بصیرت و مسئولیت پذیری هستند که از مشاوره مقامات در همه زمینه ها پیروی می کنند.

سرانجام ، معاون فرمانده نیروی انتظامی کرونا توصیه های ستاد مبارزه با فساد را دنبال کرد و از همکاری و مشارکت مردم قدردانی کرد و از آنها خواست تا برای کنترل و تنظیم استراحتگاه ها و گردشگران از مقامات استان ها و شهرداری ها پیروی کنند. وی اعلام کرد که پلیس طبق قانون با مجرمان برخورد خواهد کرد.

1400 ، سال تغییر در مأموریت های اجرای قانون

سردار رضا همچنین در جلسه مشترک امام علی (ع) و امام رضا (ع) فرماندهی انتظامی استان کردستان ، سال نو را به پاس تلاشها و اقدامات مناسب فرماندهی انتظامی کردستان تبریک گفت. امنیت و صلح در استان کردستان نشانگر تلاشها و خدمات فرماندهان استانی ، مسئولان و مجریان قانون است.
وی گفت: “در سرزمین مجاهدان خاموش ، تلاش های فداکارانه مجاهدان خاموش ادامه دارد” ، اظهار داشت: به لطف این تلاش ها و فعالیت های امروز ، استان کردستان یکی از امن ترین استان های کشور است.
جانشین فرمانده نجف در ادامه شایعات و تلاش های ناامیدکننده دشمنان انقلاب اسلامی برای ایجاد ناامنی در کشور با انتشار فراخوان ها و زیر پا گذاشتن هنجارها اظهار داشت: وی در فضای مجازی منتشر کرد که با مدیریت و فرماندهی مدبرانه باید جلوی این غازهای غاز را گرفت.
وی با بیان اینکه سارقان به عنوان بخشی از نقش نیروی پلیس در خنثی سازی این اقدامات خیانت آمیز بسیار مهم تلقی می شوند ، اضافه کرد: برخورد با سارقان با حمایت مردم و مسئولان برگ زرینی در کارنامه درخشان ارتش است. نظم و انضباط اضافه شد.
مجریان ارشد قانون 1400 سال را به عنوان سال تغییر در مأموریت های نیروی پلیس اعلام و اعلام کرده اند: تأکید بر تغییر در زمینه های شخصی ، واحدی و مدیریتی.
سردار رز اولین عنصر تغییر در مأموریت ها را تغییر در زمینه فرهنگ سازمانی عنوان کرد: نیروی پلیس فرمانده امنیت داخلی از مرز به مرکز و م mostثرترین م componentلفه امنیت ملی است ، بنابراین فرهنگ سازمانی باید در نیروی پلیس تقویت شده است.
وی گفت: فرماندهان و مدیران پلیس باید عرق سازمانی و تعصب را در نیروی پلیس تقویت کنند و مجریان قانون باید به پوشیدن لباس پلیس افتخار کنند.
وی گفت: “ما مفتخریم که زیر نظر ولایت فقیه و فرمانده معظم کل قوا در سازمان مقدس نیروی انتظامی خدمت می کنیم ، بنابراین احترام ، عزت و عشق نیروی انتظامی باید تشویق شود. مردم.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه تغییر شخصی و سازمانی دومین م componentلفه تغییر در مأموریت نیروی انتظامی است ، اظهار داشت: تحول فردی منجر به تغییر در سازمان و در نهایت تغییر در بدنه سازمان می شود.
سردار رز با بیان اینکه همه فرماندهان و مدیران درون سازمان باید نسبت به یکدیگر مثبت و منفی نسبت به دشمن باشند ، اظهار داشت: نیروی پلیس سازمانی مقدس است که می تواند خلاقیت و از خودگذشتگی را در فعالیت های خلاق ما حفظ کند. ایثار را در آن تقویت کنید.
وی تغییر مدیر را سومین عامل تغییر ناجا در سال 1400 عنوان و خاطرنشان کرد: کیفیت مأموریت ها ، آموزش لشکرها ، بهره وری از سرمایه انسانی و مأموریت های استراتژیک از وظایف فرماندهان و مدیران بود ، بنابراین ما باید اطلاعات خود را تقویت کنیم روسا و چهره های اطلاعاتی برای رسیدن به این هدف.
در پایان تقابل با عناصر آماده سازی و توزیع قاچاق کالا ، جانشین فرمانده نیروی انتظامی آن را به عنوان یکی از مهمترین مأموریت های سال جدید توصیف کرد و از مهارت های داخلی و خارجی در برابر جعل و تقلب استفاده کرد. مقام معظم رهبری کالا.

انتهای پیام