برای معترضان احترام قائلیم/قضیه ورود تانک به سنندج کذب است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سردار سید صادق حسینی چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران استان کردستان در سنندج اظهار داشت: هیچ کشوری مانند ایران اسلامی آزادی بیان ندارد، بیش از ۵۳۷ بذر در حوزه های مختلف در استان کردستان فعالیت دارند.

وی افزود: ما به انتقاد احترام می گذاریم ما معتقدیم اما اگر یکی بیاید و بدون انتقاد امکانات مردم را خراب کند، نباید با او مقابله کرد؟

فرمانده سپاه طعمه المقدس کردستان تصریح کرد: نقش نخبگان در این امر بسیار مهم است و انگیزه در هر جامعه ای نیاز است چرا که بسیاری از مشکلات با این روش مشهود است.

سردار حسینی افزود: دشمن می خواهد از آب گل آلود ماهی بگیرد و هدف دیگری جز ناامن کردن کشور از این راه ندارد.

وی خاطرنشان کرد: 20 روز قبل از این اتفاق جلسه ای در منطقه به ریاست آمریکایی ها تشکیل می شود و می گویند در ایران بحران ایجاد می شود.

فرمانده سپاه طعمه المقدس کردستان تصریح کرد: چرا باید صهیونیست ها بیایند جوانان ما را بکشند و نگویند ما دشمن داریم؟

سردار حسینی افزود: هر کشوری که امنیت نداشته باشد پیشرفت و توسعه ندارد.

وی خاطرنشان کرد: چرا آمریکایی ها، صهیونیست ها و سعودی ها پرچم های خود را نمی سوزانند؟

سردار حسینی افزود: پرچم نماد قدرت ملی هر کشوری است و نخبگان به ویژه اصحاب رسانه باید این موضوع را روشن کنند زیرا دشمن می خواهد قدرت ایمان را از ما بگیرد و ما را توخالی کند. در داخل.”

او بیان کرد: پسندیدن رهبر معظم انقلاب: دشمنان ایران مستقل و قدرتمند را نمی خواهند

پس ما باید جوانان را روشن کنیم.

سردار حسینی خاطرنشان کرد: می توانیم آرامش و رفاه بیشتری را به مردم هدیه کنیم که این امر در سایه امنیت حاصل می شود.

وی افزود: سهمیه هر کشوری باید برای آن کشور کار کند و مردم در رسانه های خارجی سهمیه آن کشورها هستند.

فرمانده سپاه طعمه المقدس کردستان خطاب به اصحاب رسانه استان گفت: نخبگان دست به دست هم بدهند بیاورید و منعکس کننده دغدغه های افراد مختلف است.

سردار حسینی گفت: حق با هر ایرانی وطن پرستی است بیننده نیکی را از بد جدا می کند و کشوری را که عرق ریخته است به دشمن نمی فروشد.

سردار شهید شهرام فر در این مراسم با اشاره به نقش رسانه ها و تاثیرگذاری آن گفت: رسانه شما بسیار تاثیرگذار است چرا که اگر اینطور نباشد دشمن اینگونه نمی خواهد بجنگد.

سردار حسینی خاطرنشان کرد: با نگاه به کشورهای همسایه مانند افغانستان، عراق و سوریه می توان دوستی آمریکا را تشخیص داد و به مردم ایران فهماند که دشمنان فقط به فکر منافع خود هستند.

وی با ابراز تأسف از اینکه مردی در اغتشاشات اخیر قرآنی را سوزانده است، گفت: اگر مغازه تعطیل شود دردی از بین نمی رود.

وی شایعه آوردن تانک به سنندج و ریختن خون جوانان توسط رسانه های معاند را تکذیب کرد و ماموران مزدور ضدانقلاب یکی از نیروهای امنیتی کردستان را در مقابل تاناکورای سنندج به طرز فجیعی به شهادت رساندند اما هیچکس حرفی نزد. .

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: برخی از جوانان فریب اغتشاشات اخیر را خوردند. نه به عمد این احساسات را سنگ اندازی کردند، گفت: امید است نخبگان و خبرنگاران بیایند در این شرایط اقدام و حساس کنند.

سردار حسینی با اعلام اینکه هیچ دانشجویی در اغتشاشات اخیر کردستان دستگیر نشده است، گفت: نظام همواره پاسخگوی مشکلات مردم است.