بدعادت به معجزه  – آوای البرز

چرا باید پرسپولیس در دیدار مقابل الهلال در خانه این تیم و در حضور 20000 هوادار خود برنده شود؟ و حتی پول کافی برای پرداخت بدهی های خارجی و داخلی و رفتن به فینال آسیا برای سال دوم وجود ندارد؟ آیا همه چیز همیشه ، مسخره ، مسخره روال روزانه ما است؟ بدون تعصب و در همه شرایط خوب باشید ، همه اینها تا حدی تیم را هدایت می کند ، ممکن است جام وجود نداشته باشد. حریف به اندازه او تعصب دارد و ما مجبور نیستیم طرف سیب زمینی باشیم.

حقیقت چیزی است که ما دیدیم. تقویم فوتبال ایران 100٪ برای پرسپولیس مضر بود. 6 ماه پیش الهلال تیم بسیار ضعیف تری نسبت به امروز بود ، اما با خریدهای گران و با کیفیت ، کاستی های آن برطرف شد و این تیم نسبت به دو ماه قبل (به دلیل لیگ) منسجم و بهتر شد. -ناصر تیم بزرگی است یا این تیم ، سرانجام یکی از این دو تیم حرفه ای ، ثروتمند و ورزشی راهی فینال لیگ قهرمانان آسیا می شود تا کشورهای شرقی با حریفی روبرو شوند که واقعاً حرفه ای و مجهز است. بر روی کاغذ ..

در کل بهتر است فوتبال خود را فراموش کنیم که با این وضعیت اسفبار اقتصادی قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شد. تنها چیزی که نیاز داریم صعود یکسان از گروه و حضور در مرحله یک چهارم نهایی است. بگذارید میل را فراموش کنیم. پرسپولیس در چند سال گذشته دو بار بازی کرده و فینال را دیده است. دو سال پیش یحیی جلال و هنر خود را به نمایش گذاشت. امید است هر فصل 3 تا 5 ستاره از تیم جدا شود و با بودجه محدود به زودی یک ستاره جایگزین شود. دیروز مهدی ترابی نه یک ستاره معمولی بود ، نه لاکو ، نه سارلاکو و نه هیچ چیز دیگر. در جستجوی دلیل ، به 10 فاکتور مهم و مهم خواهید رسید که ممکن است پایان آنها اتخاذ استراتژی نامناسب از سوی یحیی باشد ، اما پرسپولیس با همان یحیی دو بار قهرمان لیگ و نایب قهرمان آسیا نشد؟ یحیی و بازیکنان را بی دلیل نکشید. او با وجود همه کاستی ها ، مانند آخرین ژنرالی بود که در فوتبال ایران در آسیا نامی برای خود دست و پا کرد. دیگر خبری از معجزه و شاهکار و این جور چیزها نیست. یحیی تمام تلاش خود را کرد تا بلافاصله پس از شکست ریاض همه برنامه ها را لغو کند تا تیمش روز یکشنبه برای تمرین به ورزشگاه کاظمی برسد. بردن ACL یک آرزوی بزرگ برای فوتبال ما است که بسیار بد است. با قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر برای ششمین بار پیاپی ، این یک پیروزی عملیاتی بود.

258 41