با این روند قهرمان می شویم

پس از پیروزی مقابل مز

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با ادامه این روند قهرمان می شویم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، عثمار ویرا ناظر و مجری برنامه های یحیی گل محمدی روی نیمکت امروز (پنجشنبه) پس از پیروزی مقابل مس کرمان در نشست خبری گفت: همانطور که قبل از بازی هم گفتم. ، در لیگ امسال بازی آسانی وجود ندارد. رقابت ما با مس نیز از این قاعده مستثنی نبود. بازی سختی بود. در نیمه اول توپ و بازی را کنترل کرد اما نتوانست گلزنی کند. در نیمه دوم با رفتن کمال و آمدن دیابت نفرات بیشتری را وارد محوطه 18 قدم حریف کردیم و در نهایت با یک پاس به گل رسیدیم.

وی در پاسخ به سوال مکرر درباره بردهای یک بر صفر پرسپولیس افزود: اگر با این روال پیش برویم امتیاز می گیریم و قهرمان می شویم. قبل از بازی نمی توانیم انتخاب کنیم که 1-0 برنده شویم یا 2-0، اما گلزنی می تواند بهتر باشد.

سرمربی پرسپولیس درباره برنامه های این تیم برای تعطیلات لیگ برتر توضیح داد: الان به فکر استراحت روحی و جسمی هستیم. بهتر است بازیکنان زمان آرامی را با خانواده و دوستان خود بگذرانند. بعد از جام جهانی بازی های سختی در لیگ و جام حذفی خواهیم داشت و باید شرایط فیزیکی، بدنی و تاکتیکی بهتری داشته باشیم.

ویرا در خصوص اردوی خارجی پرسپولیس گفت: باید در این مورد صحبت کنیم. هیچ چیز تضمینی نیست، اما خیلی خوب است که بازیکنان برای یک اردوی یازده، دوازده روزه در خارج از کشور کنار هم باشند تا بتوانیم در شرایط خوبی تمرین کنیم و شرایط بهتری داشته باشیم.

انتهای پیام/