با این روش ها همیشه شیشه‌هایی براق داشته باشید!

به گزارش آوای البرز؛ داشتن شیشه و آینه های براق و تمیز در خانه معمولاً لذتی دارد که در نظافت منزل مدت زیادی دوام نمی آورد و حتی در شیشه و آینه ها تمیزی لازم را ندارید. تمیز کردن شیشه و آینه کاری سخت و زمان بر است و به انرژی زیادی نیاز دارد. اگر چند راه حل ساده و ابزار مناسب برای تمیز کردن آنها داشته باشید ، بسیار سرگرم کننده خواهد بود. تمیز کردن شیشه و آینه ها دشوار است. اما استفاده از ابزارها و روش های مناسب تلاش شما را کاهش می دهد و نتیجه کار شما را بهبود می بخشد. ما نکات و ترفندهایی را که باید برای تمیز کردن شیشه و آینه بدانید بررسی خواهیم کرد.

از بین بردن گرد و غبار

قبل از استفاده از هر نوع صابون برای لیوان ، گرد و غبار نشسته روی لیوان و آینه را با یک پارچه خشک در دست خود پاک کنید. یک گام آسان و اساسی در پایان کار شما. وقتی این آلودگی ها با محلول صابون ترکیب شوند ، کار شما را تقویت می کند.

از بالا به پایین حرکت کنید

یکی از مهمترین موارد در شستن شیشه شروع تمیز کردن قسمت بالای شیشه و لیوان است. یکی از اشتباهات در تمیز کردن شیشه چرخاندن حوله به صورت دورانی است. اگر می خواهید شیشه های رنگی و آینه ها را تمیز کنید ، باید آنها را از بالا به پایین تمیز کنید. این کار کار شما را بسیار آسان می کند.

از گوش پاک کن استفاده کنید

مطمئناً با مشکل تمیز کردن آینه ها و شیشه ها روبرو شدید ، زیرا گوشه های شیشه یکی از سخت ترین قسمت ها برای تمیز کردن است. لکه هایی که به سختی تمیز می شوند و به سختی تمیز می شوند می توانند قسمت های دیگر را کثیف کنند. گوشه پاک کن ابزاری مناسب برای تمیز کردن طاقچه های پنجره است.

اثر جادویی T

بهترین راه برای تمیز کردن شیشه و آینه؛ از یک لیوان چای استفاده کنید. با استفاده از پارچه یا روزنامه تمام محلول های موجود در لیوان خشک نمی شود و برخی از آنها هنوز باقی می مانند. استفاده از یک شیشه پاک کن ساده باعث می شود شما فکر کنید شیشه تمیز دارید.

سرد

بهترین روز برای تمیز کردن پنجره ها ، غروب خورشید است. بهتر است قبل از شستن لیوان آب و هوا را بررسی کنید. محلول تمیز کننده روی شیشه خورشید به سرعت خشک می شود و لکه هایی ایجاد می کند. هرچه محلول در لیوان بیشتر بماند ، تمیز کردن شیشه راحت تر خواهد بود.

تجهیزات مناسب

ممکن است بخواهید شیشه و آینه ها را با روزنامه تمیز کنید ، اما اگر به صدای کشیدن کاغذ روی شیشه حساس هستید یا علامت باقی مانده از روزنامه را دوست ندارید ، بهتر است تی شرت های قدیمی خود را نگه دارید. استفاده از تی شرت های قدیمی به جای حوله راهی عالی برای صرفه جویی در کارهای خانه است.