با استفاده از آنتی‌بادی شترمرغ ، ماسک شناسایی کرونا ساخته شد!

به گزارش آوای البرز و رویترز، این کشف توسط یوشیهیرو سوکاموتو و یکی از همکارانش در دانشگاه ایالتی کیوتو غربی انجام شد. ژاپن می توان از آن به عنوان یک تست خانگی ارزان ویروس کرونا استفاده کرد.

بر اساس تحقیقات قبلی که نشان می‌داد شترمرغ‌ها می‌توانند در برابر کووید-۱۹ مقاوم باشند، دانشمندان فیلتری ساخته‌اند. ماسک آنها کار خود را با بسته بندی آنتی بادی های شترمرغ که ویروس جدید کرونا را هدف قرار می دهند، آغاز کردند.

در یک مطالعه کوچک، آزمودنی‌ها ماسک‌هایی با این فیلتر روی صورت خود گذاشتند و پس از هشت فیلتر، ماسک برداشته شد و با یک ماده شیمیایی اسپری شد که آن را در معرض اشعه ماوراء بنفش قرار می‌داد. ویروس می درخشد.

محققان ژاپنی با استفاده از آنتی بادی های شترمرغ، ماسک شناسایی کرونا را ساخته اند یوشیهیرو سوکاموتو یک تخم شترمرغ در دست دارد

سوکاماتو همچنین استاد دامپزشکی است رئیس دانشگاه سال ها در مورد شترمرغ مطالعه کرده و به دنبال راه هایی برای این کار است پرنده ها برای مبارزه با آنفولانزای پرندگان، آلرژی و سایر بیماری ها استفاده کنید.

سوکاموتو گفت که آزمایش تاج گذاری پس از آزمایش با پوشیدن یکی از این ماسک های ویژه مثبت بوده است. این تشخیص بعداً با معاینه معمول تأیید شد.

انتهای پیام/