باشگاه فعالان به‌پوشی راه‌اندازی شد

بپوشی باشگاه فعالان را راه اندازی کرد

باشگاه پوشاک کارگران با حضور 260 زن تولید کننده و طراح از استان های تهران، البرز، قم، مشهد، اصفهان و همدان تشکیل شد.

به گزارش خبرگزاری آوای البرز، شبکه نهضت زنان (حنا) پس از چندین دیدار چهره به چهره با زنان فعال به عنوان طراح یا تولید کننده در بخش پوشاک اسلامی ایرانی، در راستای ادغام و ساماندهی زنان شایسته. باشگاه فعالان بپوشی پس از ارزیابی مهارت ها و نیازهای خود با یک برنامه ریزی مشخص شروع به کار کرد.

باشگاه پوشاک با حضور 260 خانم سازنده و طراح از استان های تهران، البرز، قم، مشهد و اصفهان تشکیل شد. حمیدان تلاش این بانوان برای کمک و رفع موانع بر سر راه جدی خواهد بود.

وی افزود: در مرداد ماه سال 1401 در نشست زنان تولیدکننده در برج میلاد، نیازهای جامعه زنان ایران، دسترسی به پوشش مناسب و کمک هایی که رسانه ملی می تواند در حوزه گزارش و معرفی انجام دهد، مورد بحث و بررسی قرار گرفت. تلاش این بانوان برای کمک به تسهیل خدمات کارگروه مد و لباس با این عزیزان از سوی اتحادیه های لباس کشور و همبستگان مطرح شد. از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست می توان به خرده فروشی کالاهای بی کیفیت و برگزاری رویدادهای هدفمند در مورد سبک زنان مسلمان اشاره کرد.

خسروی ادامه داد: همچنین در این جلسه از بین بانوان تولیدکننده با سابقه، مقبولیت و شایستگی کافی، تعدادی به عنوان داور و راهنما با حضور بقیه شرکت کنندگان انتخاب شدند تا به تشکیل کارگروه های ویژه این باشگاه کمک کنند. .

وی بیان کرد: با توجه به استقبال بانوان تولیدکننده، پس از برگزاری این نشست، دومین نشست با محوریت شناسایی، طبقه بندی و معرفی بهتر برندهای قابل قبول را تدارک خواهیم دید. این نشست تنها مختص تهران نیست بلکه برگزاری جلسات مشابه در استان های قم، مشهد و اصفهان به درخواست بانوان تولیدکننده در اولویت است. امید است با حمایت، حمایت و ظرفیت بانوان کارآفرین در حوزه خطرناک پوشاک ایرانی اسلامی که با هجمه‌های مختلف فرهنگی مواجه است، بتوانیم در مسیر درست حرکت کنیم.

انتهای پیام/