بازیگر «انگل» برای بار نخست در تلویزیون دیده می‌شود

این سریال که اولین تجربه بازیگری این بازیگر است، درباره دو مرد است که به خاطر غرور، حرص و علاقه‌شان در دهه 1960 کره شناخته می‌شوند. هنوز مشخص نیست که کدام بازیگر نقش اصلی این فیلم را بازی خواهد کرد.

این سریال توسط Shin Yeon-shi کارگردانی شده است. Anthem اخیراً در فیلم‌های سینمایی «یک پرنده» و «قوب» با او همکاری کرده است اما هنوز اکران نشده است.

این سریال در 10 قسمت تولید می شود و اخبار تولید آن در آستانه برگزاری کنفرانس جهانی صدا و سیما در سئول، ویترین اصلی این کشور برای ارائه برنامه های تلویزیونی کره ای که روزهای چهارشنبه و پنجشنبه برگزار می شود، اعلام شد. .

سونگ کانگ هو با فیلم «کارگزار» در جشنواره فیلم کن امسال حضور یافت و نخل طلای بهترین بازیگر مرد را برای فیلمی به کارگردانی کوریدا هیروکازو دریافت کرد. او از ابتدای دوران مدرن سینمای کره حضور چشمگیری در این صنعت داشته است و اولین نقش اصلی او در فیلم «روزی که خوک در چاه افتاد» به کارگردانی هونگ سانگ سو بود. از دیگر فیلم های او می توان به «منطقه امنیتی مشترک»، «میزبان»، «برف روب» و «راننده تاکسی» اشاره کرد.

او این روزها با فیلم «اعلام اضطراری» در سینماهای کره اکران می شود. این فیلم در جشنواره کن 2021 به نمایش درآمد، اما از جمله فیلم هایی بود که به دلیل محدودیت فعالیت سینماها به دلیل شیوع بیماری همه گیر، فرصت نمایش پیدا نکرد.

57244