بازید معاون شهردار تهران از پروژه‌های مدیریت شبکه سیلاب – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، عباس شعبانی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از پروژه های مدیریت سیلاب در شرق تهران بازدید کرد. اکثر نقطه این شبکه ، یعنی در منطقه اصفهانک ، در 17 شهریور راه اندازی شد ، در حالی که معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ظرف 10 روز و نیم از 10 نقطه این شبکه بازدید می کند.

از جمله پروژه هایی که عباس شعبانی از آنها بازدید کرد ، شبکه مدیریت سیل تهران ، سازمان و احیای رودخانه های شهری و شبکه سیل شهری ، بر اساس برنامه جامع مدیریت آبهای سطحی برنامه پنج ساله سوم بود.

پروژه اصفهانک سازمانی از واحد تونل شهریور است که در سال 1995 آغاز شد و قرارداد آن تا 1400 تمدید شد.

با توجه به حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران مقرر شد تا یکشنبه کار ساخت این قسمت به اتمام برسد و به شهرداری واگذار شود.

این پروژه توسط شرکت خاکریس آب ، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران اجرا می شود.

پروژه آریانفر مانع دیگر سیل پر خطر در تبران است که شعبانی قبلاً از آن دیدن کرده بود ، در بارندگی کم ، خانه های شهروندان این محله را آب گرفت. آ به همین دلیل است که حذف این مانع بسیار مهم است.

پروژه آریانفر در حال حاضر تحت فرمان فنی و عمرانی شهرداری است و 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. با اتمام این پروژه مشکلات و مشکلات منطقه برطرف می شود.

پروژه گل گلی یکی دیگر از پروژه های مورد بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران است که به دلیل تخریب کف شستشو و دیوارهای کانال در دستور کار قرار گرفت. این پروژه که در 10 ژوئن امسال راه اندازی شد ، 13 درصد پیشرفت داشته است. معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از کف و دیوار کانال گلگلی بازدید کرد.

در آ پیشتر ، هنگام بارندگی ، آبهای سطحی از بزرگراه جناح به میدان آزادی سرازیر شد و میدان آزادی به استخر در ضلع غربی تهران تبدیل شد. سیل میدان آزادی در دستور کار مدیریت سیل قرار گرفته و در مرحله کار است. شعبانی همچنین در قسمت دیگری از بازدیدهای خود با این پروژه رقابت کرد.

جمع آوری شده از پروژه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران بیاورید اکباتان از آبهای سطحی شاخه دیدن کرد. با توجه به رقبا ، این پروژه با یک روند کند اجرا شد و تصمیم گرفته شد که با مشورت با ابزارهای مختلف با تنظیمات لازم ، این مشکلات به سرعت حل شود.