بازگشت عمو فیتیله‌ای‌ها به تلویزیون

آیا عمو ویکس باید پس از یک وقفه طولانی با هم به تلویزیون بازگردد؟ محمد مسلمی در تلویزیون یک سورپرایز برای کودکان و نوجوانان داشت. او گفت سری جدید دوقلوها به زودی شروع می شود و ما دوباره با هم خواهیم بود.

او در پاسخ به این سوال که آیا می تواند بگوید که اختلافات تمام شده و آشتی شما در حال انجام است، توضیح داد: برای آشتی با هم قهر نکردیم. ما دوستان خوبی هم هستیم. گاهی اوقات فقط در محل کار ما به تجربه دیگری برای من و دوستانم نیاز داریم. ضبط سریال جدید «دوقلوها» با 80 قسمت تا چند روز آینده آغاز می شود و دو سه سال دیگر دوباره با هم کار خواهیم کرد.

مسلمان در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه برخی معتقدند اختلاف بین شما به دلیل اختلاف نظر است، گفت: این روزها حاشیه زیاد است. من معتقدم باید بخشی از این حاشیه ها را کنار بگذاریم و با یکدیگر شفاف و صادق باشیم. فضای مجازی این روزها همه را به حاشیه برده است.

این برنامه ساز و هنرمند حوزه کودک خاطرنشان کرد: اگر سریال دوقلوها به زبان نورس وارد شود در غیر این صورت در ماه رمضان به آنتن شبکه دو می رسد. این سریال به تهیه کنندگی مهدی بصیری و کارگردانی جمشید بیات ترک ساخته شده است.

5858