بازدید نوروزی برج میلاد صرفا با خرید آنلاین بلیت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین گزارش داده است که مجموعه برج میلاد در طول نوروس پذیرای بازدیدکنندگان و شهروندان و بلیط بازدید از طبقات مختلف برج میلاد از جمله سکوی نمای باز ، موزه مشاهیر ، سکوی نمای بسته و گنبد آسمان خواهد بود. به صورت آنلاین ، به نفع شهروندان در دسترس خواهد بود. به فروش می رسد.

علاقه مندان برای بازدید از مجموعه فرهنگی هنری برج میلاد از ابتدای ناروس 1400 آنها می توانند مراجعه کنند سایت برج میلاد (www.miladtower.tehran.ir) ، سایت تهران من (www.my.tehran.ir) ، برنامه های برتر خرید کنید بلیط ها را بصورت آنلاین خریداری کنید تا در صورت لزوم از آنها بازدید کنید.

ساعات بازدید از مجموعه برج میلاد از اوایل فروردین از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر برای نظارت بر فاصله اجتماعی بازدیدکنندگان فقط در ساعات بلیط خواهد بود. قرار دادن آنها می توانند از برج میلاد دیدن کنند.

لازم به ذکر است که هر بلیط خریداری شده برای هر مناسبت فقط برای یک مناسبت قابل استفاده است و بعید به نظر می رسد که مناسبت بلیط خریداری شده تغییر کند.
گردشگران عزیز ، لازم است چند دقیقه قبل از ساعت شروع به ورودی بلیط برسید برج مراجعه كردن. هنگام بازدید از برج میلاد باید از این ماسک استفاده شود و مجموعه برج میلاد از پذیرش افراد بدون ماسک معاف است.

این مجموعه از شنبه 29 اسفند ماه تعطیل است و بازدیدکنندگان از 1 تا 9 آوریل از برج میلاد بازدید می کنند.