بازدید شبانه دادستان قزوین از بازداشتگاه دستگیرشدگان حوادث اخیر

بازدید شبانه دادستان قزوین از بازداشتگاه دستگیرشدگان حوادث اخیر

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خازوین در بازدید شبانه از بازداشتگاه دستگیرشدگان اغتشاشات اخیر با تعدادی از آنان گفتگو کرد.

خبرگزاري آوای البرز از خسوس گزارش مي دهد به گزارش روابط عمومی دادگستری استان؛ حسین رجبی، مدعی العموم و انقلابی شهرستان خازوین شبانه از بازداشتگاه بازدید کرد و با دستگیرشدگان اغتشاشات اخیر گفت و گو کرد.

رجبی در خصوص این بازدید گفت: دادستانی به طور مستمر بر نحوه و مکان دستگیرشدگان در اغتشاشات اخیر نظارت دارد و این اطمینان را به خانواده ها بر اساس دستورالعمل رعایت حقوق متهمان می دهیم.درمان و قوانین و مقررات مقررات مربوط به حقوق متهم».

وی افزود: بسیاری از دستگیرشدگان فاقد سوابق کیفری بوده و بر اساس اظهارات خود تحت تأثیر و تحریک برخی افراد حاضر در این اغتشاشات بوده اند که قطعاً در روزهای آینده وضعیت آنها مشخص خواهد شد و به آنها رسیدگی خواهد شد. مبنای آزادی آنها با تأمین قرارهای مناسب».

این مقام قضایی استان گفت: برخی از این دستگیرشدگان دارای سوابق متعدد کیفری بوده و مسئول مستقیم تجمعات تخریب اموال عمومی و مقابله با نیروی انتظامی هستند. پرونده این گونه افراد بدون تنبلی و ممانعت به سرعت تکمیل و جهت صدور رای قضایی به دادگاه ارسال می شود.

رجبی تاکید کرد: برای رسیدگی به پرونده دستگیرشدگان در دادسرای خشوین قضات ویژه ای تعیین شده و همکاران قضایی به صورت شبانه روزی مشغول کار هستند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خاسوین خاطرنشان کرد: برخی افراد و افراد با انتشار مطالب تحریک آمیز در فضای مجازی از فعالیت های فتنه گران حمایت و آنان را به ادامه فعالیت های خرابکارانه تشویق کردند و آنها نیز تحت نظر هستند و با برخورد قانونی مواجه خواهند شد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای موافق و 0 رای مخالف