این پسر 2ساله روزی 40 نخ سیگار می کشد! + عکس

به نظر آوای البرز؛ صدمه زدن سیگار یکی از عواملی که واسطه بسیاری از موارد در این مورد است رسانه ها تنوع از صدا و سیما و شبکه های اجتماعی مجازی ، ممکن است از یک مقطع زمانی این کلمات را خسته کننده تان شنیده باشید ، اما به افراد اطراف خود توجه می کنید.

با این حال ، آیا تابحال متوجه سیگار کشیدن پسر دو ساله شده اید ؟؟! دیروز خبر پسری 2 ساله مالزی این می تواند مانند یک ویروس بزرگ صفحات مجازی را آلوده کند.

پسر بچه ای دو و نیم ساله به نام “Rappy Ananda Palmongex” از مالزی وقتی 40 روز از مغازه مادرش سیگار می کشید و سیگار می کشید معتاد به سیگار کشیدن شد !! به گفته اهالی محل ، چه کسی می رود تا سیگار بکشد تا به یک بزرگسال سیگار برای او بدهد !!

“دوشنبه گذشته ، من 2 بسته سیگار سفارش دادم تا بسته بندی دیگر سیگار نكشد. لفاف وقتی قهوه یا كیك می خورد سیگار می كشد. حالا او به مدت 2 ماه هر روز سیگار می كشد. گریان علی رغم گرانی سیگار ، مجبوریم یک سیگار به او بدهیم ، او علاقه زیادی به سیگار کشیدن دارد و می تواند تا 40 سیگار در روز سیگار بکشد. وقتی از من سیگار می خواهد نمی توانم درخواست او را رد کنم! “

پسر سیگاری

و مادر پدر رپ اکنون ، علی رغم این شرایط بد ، تصمیم به تجاوز به فرزندشان گرفت رفتار برای از بین بردن این عادت کاملاً اشتباه و بسیار مضر پزشک خود را معرفی کنید.

همچنین جالب است بدانید که مردم اندونزی بزرگترین افراد سیگاری هستند جهان حدود 9٪ آنها زیر 18 سال هستند.