ایران در برجام دست برتر دارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام سید محمدرضا میرتاجالدینی بهمن ساعت 22 روز جمعه در نمازخانه این شهر در ارداب گفت: تحلیل فعلی 43 سال زندگی با عزت انقلاب اسلامی این است که کشتی انقلاب طوفان های زیادی را پشت سر گذاشته است و این چهار مورد امروزه دهه ها به آرامی به امنیت باز می گردند.

وی فریب های درونی و بیرونی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و فریبکاری های ناشی از تفکر لیبرالی و ضدانقلابی را یادآور می شود و آن را راه اندازی کردند که در سال های 78، 88 و 1377 نمونه برداری شد. . ما دیدیم.

نماینده مردم تبریز پرسیدن ازهر شاه در مجلس شورای اسلامی گفت: خیانت موسوی و کروبی که در زمان جنگ نخست وزیر بودند از سال 1367 آغاز شد و در مقابل رای و مصالح کشور ایستادند.

حجت‌الاسلام میرتاجالدینی وی با اشاره به بیانیه اخیر مجمع روحانیون افزود: کروبی خیانتکار که ریاست این مجلس را برعهده داشت در آستانه 22 بهمن در مأیوس از انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود نوشت: چپ بیش از 30 سال است که در قدرت است، اما زمانی که آنها در قدرت بودند از حقوق مملکت دفاع نکردند، انقلابیون وقتی به دست دولت افتادند. به دنبال ناامیدی بود و ناامیدی عمومی بود.

حجت‌الاسلام میرتاجالدینی وی در ادامه با اشاره به دولت هایی که در سه دهه اخیر روی کار آمده اند، خاطرنشان کرد: دولت کارگزاران هشت سال است که به دور از شعارهای انقلاب و انقلاب به دنبال اداره کشور با رهبری برخی لیبرال ها بوده است. امام. تروریست ها قدرت را به دست گرفتند

وی افزود: در دولت اصلاحات خاتمی همه عوامل نفوذی و ضدانقلاب در این کشور . و شرایط را برای تغییر واقعی ایجاد کرد.

این نماینده مجلس یازدهم تصریح کرد: در دولت احمدی نژاد که با حمایت انقلابیون روی کار آمد شعار عدالت خواهی در جامعه مورد توجه قرار گرفت اما این دولت نیز در نهایت از خط انقلاب و امام خارج شد. . انقلابیون از این حکومت ناامید شده اند.

حجت‌الاسلام میرتاجالدینی وی با بیان اینکه دولت 8 ساله بر اساس غرب گرایی و نفوذ روی کار آمده است، گفت: جامعه و ما اعتماد عمومی زیادی را از دست داده ایم.»

وی در بخشی دیگر از سخنان خود تصریح کرد: در مدت پنج ماه از روی کار آمدن دولت انقلابی و ولایی تمام تلاش جریان چپ و جریان اصلاحات بر این بوده که مشکلات کشور را به این دولت تحمیل کنند اما نه روی ملت می دانم این دولت شبانه روز کار می کند مشکلات و شکست ها را حل کنید.

حجت‌الاسلام میرتاجالدینی وی رویکرد دولت روحانی برای سازش با غرب را در دست افراد صاحب نفوذ اعلام کرد: دشمنان در سایه برجام توانسته اند تمام سرمایه ما را به یغما ببرند اما به خدا الان در برجام و آمریکا دست بالا را داریم. ” معامله بیشتر تسریع شد.

وی افزود: غرب می داند که ما هرگز برای دستیابی به بمب هسته ای یا سلاح هسته ای تلاش نکرده ایم.

حجت الاسلام تاج الدینی خاطرنشان کرد: در این مدت در هیچ مقطعی با خیال راحت فریب وعده های دشمن را نخوریم چرا که از یک سوراخ مومن را دو بار گاز نمی گیریم.

و نماینده مردم تبریز پرسیدن وی افزود: ما به هیچ وجه وعده های این روزنامه را قبول نداریم. به آرامی

وی گفت: با وجود دوران ذلت امپریالیستی، امروز جمهوری اسلامی ایران در مقابل شیطان بزرگ در اوج اقتدار و شکوه است. این شغل التماس می کنند.

حجت الاسلام تاج الدینی ادامه داد: علاوه بر محک زدن تعهدات غرب، به دنبال نقد چک برگشتی برج خلیفه در این دولت خواهیم بود تا به عنوان دست خوبی در مذاکرات عمل کرده و از عزت و عزت و شکوه و عظمت مردم دفاع کنیم. کشور.”

معاون اسبق رئیس جمهور با اشاره به سابقه 100 ساله این مرز و بوم و نهضت مشروطه، ملی شدن صنعت نفت و انقلاب اسلامی گفت: انقلاب های بزرگ فرانسه و روسیه در جهان رخ داده است، اما به طبع آنها انقلاب اسلامی با جنبش های دیگر فرق داشت».

وی تصریح کرد: حقوق و ویژگی های خاص جمهوری اسلامی ایران دفاعی است، ما توانسته ایم با وجود همه انحرافات 43 سال گذشته شاهد تحکیم ارکان نظام اسلامی باشیم.

حجت الاسلام تاج الدینی با یادآوری فراز و نشیب های تاریخ این کشور از زمان احمدشاه و رضاخان می گوید: پس از سقوط حکومت رضاخان، محمد با حمایت رضاخان به قدرت رسید. انگلیسی ها 37 سال بر این کشور حکومت کردند.

وی خاطرنشان کرد: به رهبری امام خمینی (ره) نظام سیاسی این کشور بر اساس آیات قرآن و اهل بیت شکل گرفت و 43 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی، این قرآن اما، قوانین اسلامی هنوز وجود دارد.

حجت الاسلام تاج الدینی با یادآوری توصیه عده ای که فریب امام راحل را خورده بودند، خاطرنشان کرد: بسارگان امام به امام راحل توصیه کرده بودند که با شیوخ همکاری نکنند، ارتش را حفظ کنند و با آمریکا توافق کنند. . هیچی، چنین شرایطی را قبول نکرد.

وی تصریح کرد: امام راحل به صراحت فرموده اند که ما برای تغییر ماهیت نظام قیام کرده ایم، سران خائن در ارتش حذف شده اند، این عناصر نظامی محافظت شده اند و دست آمریکایی ها برای همیشه بوده است. از این کشور بریده .

سیاست های امام راحل و شعارهای ایدئولوژیک انقلاب اسلامی مبتنی بر عدالت، آزادی، آزادیخواهی، اخلاق، معنویت و… توسط تاج الدین الدینی اعلام شد: «این گونه آرمان ها هرگز رنگ قدیمی خود را حفظ نمی کنند، بلکه همیشه خواهند بود. زنده و سالم بمان.»

نماینده مردم تبریز پرسیدن ازهر شاه در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران با نه گفتن به غرب، شرق، نظام سوسیالیستی و سرمایه داری به دنبال حرکت بر اساس ارزش های دینی و رسیدن به قله های نجابت بوده است.