ایجاد و نگهداری «پل مکانیزه کتاب» توسط فناوران

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از شهرقدس، نشست مشترک مسئولان مدیریت شهری و دانشگاه آزاد اسلامی با هدف رفع مشکلات صورت گرفت. مدیریت شهریدر سالن اجتماعات شهرداری بیت المقدس از توانایی دانشگاه در استفاده از مشکلات تردد خودروهای شخصی، مشکلات حمل و نقل عمومی داخل دانشگاه و افزایش ارتباط بین اساتید و متخصصان استفاده شد.

در این جلسه سعید شالی شهردار قدس، حجت الاسلام حسین اشرفی عضو شورای اسلامی شهر قدس و عبدالله قاظمی پیربلوتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس حضور داشتند. تالار شهرداری یاسد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس با تاکید بر استفاده از ظرفیت نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی و دانشکده اندیشه در انواع پروژه های صنعتی، خدماتی و شهری گفت: این دانشگاه پر است. از پتانسیل آنها می توانند از خلاقیت و ایده های نوآورانه و فناوری خود استفاده کنند.» بر چالش مدیریت شهری و صنایع محلی غلبه کنید.

قاظمی پیربلوتی یادآور شد: در راستای ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه ضمن پرورش نخبگان و پرورش استعدادهای جوانان، از آنان در راستای رشد و تعالی پیرامون دانشگاه در راستای منویات مقام معظم رهبری حمایت کنیم و اهداف را محقق کنیم. کشور.”

وی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس آماده هرگونه همکاری با شهرداری در رشته های علوم آزمایشگاهی (آزمایشگاه مرجع بتن)، مشاوره طرح های ترافیکی، فناوری ساخت انواع بتن و دوره های توانمندسازی است. شهرداری.

در این جلسه کارشناسان فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس پیشنهاد ساخت و نگهداری «پل مکانیزه کتاب» را مطرح کردند که پس از اتمام فاز ساخت پل مکانیزه، شهرداری خوز تصمیم گرفت. در مقابل دانشگاه باید کارشناسان فنی و اندیشمندان این دانشگاه در دستور کار قرار گیرند.

ایجاد پارک تاکسی برای تاکسی و اتوبوس و ایجاد مجتمع رفاهی و درمانی از دیگر مصوبات مورد بحث در این جلسه بود.

انتهای پیام/4078/4062/