ایجاد دو فضای جدید برای پذیرش بیماران کرونایی استان مرکزی/شرایط کرونایی آینده تیره و تار است

آوای البرز / مرکزی استاندار مرکزی با بیان اینکه آینده تاج در استان مراکش بسیار ناخوشایند است گفت: در حال حاضر با مشکل تأمین اکسیژن بیماران کرونا روبرو هستیم و پتروشیمی شاسند تصمیم گرفته است تا در تأمین این امر کمک کند.

سید علی آگاساده به خبرنگاران گفت که طی چند روز گذشته ، ساکنان شهرها و روستاهای استان همکاری های نسبتاً بهتری در رعایت پروتکل های بهداشتی داشته اند: مراکز خرید در بازار و شهر اراک ، شهرهای بزرگ و استان با همکاری مردم ، به طور کامل در حال نظارت و بسته شدن هستند ، بنابراین ما نسبت به گذشته فعال تر خواهیم بود.

آگاساد گفت: متأسفانه موج ناشی از Na Nows باعث بسته شدن بیمارستان های ما شده است و ما در حال حاضر در حال آماده سازی سایر مکان ها برای پذیرش بیماران عروق کرونا در بیمارستان هستیم. امروز صبح تصمیم گرفته شد که دو مکان برای این کار در نظر گرفته شود. ما از امکانات ارتش ، سپاه و پلیس در زمینه پزشکی استفاده کردیم و هلال احمر را به محل حادثه آوردیم.

وی گفت: در حال حاضر در تأمین اکسیژن به بیماران مشکل داریم که صبح امروز پتروشیمی شاسند تصمیم گرفت محصولات اکسیژن خود را برای سایر استانها و صنایع به دانشگاه علوم پزشکی عرضه کند.

پنجشنبه گذشته 220 کپسول اکسیژن از صنایع ، دفاتر و تجهیزات استان برای استفاده بیماران جمع آوری کردیم و امروز 300 کپسول گاز اکسیژن توسط تجهیزات و صنایع و برخی از ارائه دهندگان تولید می شود. از بیماران پتروشیمی شاسند اکسیژن مورد نیاز این کپسول ها را تأمین می کند.

وی گفت: همچنین تعدادی پتو ، صندلی چرخدار و نیروهای آماده به کار با همکاری هلال احمر ، مراکز درمانی صنعت نفت استان و دستگاه های اجرایی نظامی و انتظامی استان و همچنین جذب نیروی پزشکی به ویژه پرستاران بازنشسته ، تا 10 روز آینده مردم و اهدا کنندگان را قادر به استفاده از کمک خود کنند. وی همچنین امیدوار است که بتواند خود را در دانشگاه علوم پزشکی معرفی کند.

اگر محدودیت های ایجاد شده و همکاری مردم بتواند تا 10 روز آینده ادامه یابد ، قله کرونا در استان مرکزی تثبیت می شود و افزایش شاخص ها کاهش می یابد و پس از آن باید تلاش کنیم تا کاهش دهیم. “

وی گفت: کار پرستاران ما بسیار طاقت فرسا است و امکانات بیمارستان ما به سرعت رو به زوال و زوال است. ما برای تعمیر و تعمیر این تجهیزات به زمان نیاز داریم. اگر اوضاع مثل الان ادامه پیدا کند ، تجهیزات بیمارستان و بیمارستان ما مسئولیتی نخواهند داشت.

انتهای پیام