اکران خصوصی فیلم پر سر و صدای عنکبوت+ عکس های اختصاصی آوای البرز

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آوای البرز؛ کارگردان فیلم Spider در اکران خصوصی اش فیلم درباره خطوط قرمزی که برای ساخت این اثر وجود داشت صحبت کردیم که شب گذشته 2 اسفند انجام شد.

خصوصی + اکران + فیلم + _ + عنکبوت + _ +

صفحه نمایش خصوصی فیلم «عنکبوت» به کارگردانی ابراهیم ایرج زاد و تهیه کنندگی جواد نوروسبیگی شامگاه دوشنبه 2 اسفند در پردیس سینمایی شمیران برگزار شد.

در این مراسم محسن تنابنده، ساره بیات، اوکت برهانی، ابراهیم ایرج زاد، محمدصادق رنجکشان، حمید فرخون و اندیش هود حضور داشتند. مصطفوی، امید شمس، علیرضا صمدی، عادل تبریزی، جعفر گودرزی، سانیار خسروی، پدرام کریمی، روح الله برادری، جمعی از منتقدان، خبرنگاران و عکاسان حضور داشتند.

خصوصی + اکران + فیلم + _ + عنکبوت + _ +

ابراهیم ایرج زاد کارگردان «عنکبوت» ابتدا ضمن خیرمقدم به مهمانان گفت: امشب دیدن تو عنکبوت باعث خوشحالی و خوشحالی من است. ما در سال 96 تصمیم گرفتیم آن را راه اندازی کنیم، اما از ابتدا با هزار و یک اما و اگر مواجه شدیم.

وی ادامه داد: می‌خواهم از خیلی‌ها تشکر کنم، اما از جواد نوروسبیگ و محمدصادق رنجیکشان هم تشکر می‌کنم که ریسک بزرگی برای سرمایه‌گذاری در این پروژه انجام دادند، زیرا شانس گرفتن «عنکبوت» کم نیست. اما سرافرازی و حمایت این عزیزان را به کار این کار نگاه کنیم.

خصوصی + اکران + فیلم + _ + عنکبوت + _ +

کارگردان فیلم عنکبوت با بیان اینکه موضوع فیلم بر اساس اتفاق 20 سال پیش در مشهد است، گفت: من مشهدی هستم اما از ابتدا فیلم در سطح شهر ساخته شده است. مشهد خط قرمز کشیده شد، اجازه فیلمبرداری در آنجا را نداشتیم و فلان و فلان مشهد این خط قرمز پروژه ما بود.

ایرج زاد ادامه داد: ما تولید فیلم ما به دنبال مکان هایی بودیم که نشان دهنده شهر دیگری نباشد. از سوی دیگر مشادی اجازه استفاده از زبان را به ما نمی داد و به همین دلیل فقط به شخصیت های اصلی پرداختیم، یعنی بازیگران سعی می کردند لحن و ملودی مبهمی در صدای خود ایجاد کنند که به طور غیرمستقیم در گوش مخاطب رجوع شود. .

وی با بیان اینکه این فیلم با همه محدودیت ها ساخته شد اما خط قرمزها در مشهد تا زمان اکران ادامه داشت، خاطرنشان کرد: «عنکبوت» از 26 بهمن ماه وارد سینما شد، اما تا چهار ماه اجازه نمایش در مشهد را پیدا نکرد. پنج روز، این اتفاق می افتد استان کام این اتفاق افتاد، اما بر مضمون خود غلبه کرد و اکنون فیلم در سراسر کشور به نمایش درآمده است.

کارگردان «عنکبوت» در پایان سخنان خود نوشت: من از ساخت «عنکبوت» دو هدف داشتم; اول این که فیلم را به گونه ای آماده کنیم که به موضوع اصلی بپردازد. ثانیاً دنبال این بودم که فیلمی در همان سینماها، برای همان مردم، همزمان اکران شود و از شانس و اقبال این اتفاق افتاد. امیدوارم تماشاگران با توجه به فشارها، محدودیت ها و سنگ اندازی نتیجه تلاش تیم را بپذیرند.

شرکت Dream Lab Films به مدیریت نسرین میرشب پخش خارجی و شرکت نمایش گستران پخش داخلی آن را بر عهده دارند که هم اکنون در سینماهای سراسر کشور در حال اکران هستند.

محسن تنابنده، ساره بیات، شیرین یاسدانبخش، ماهور الوند، گلنوش قهرمانی، علی باقری، مهدی حسین نیا، جواد یحیوی، آتیه جاوید، مهدخ مولی، سحر عبدالله، حمید، حمید. بازیگران «عنکبوت» هستند.

عوامل فیلم: کارگردان: ابراهیم ایرج زاد، تهیه کننده: جواد نوروسبیگی، معاون تهیه کننده و سرمایه گذار: محمدصادق رنجکاشان، نویسنده: اخوتای براهنی، فیلمبرداری: محمود کلاری، تدوین: سهراب سنگروی، طراح صحنه: آیدین صریف، طراح صحنه و لباس، ناسان قضایی: صدابردار: طاهر پیشوایی، طراح: امیرحسین نوروسبیگی، مدیر تولید: شهاب علیبخشیف، علیبخش ویژه، ویژه. آقابک، تصحیح رنگ: کامران سحرخیس، آزمایشگاه: استودیو روشنا، مدیر تدارکات: حسین میرزا محمدی، دستیار اول کارگردان: محمدرضا کشمیری، برنامه ریز: سید جواد حسینی، منشی صحنه: . تاجیک، پشت پرده عکس: باران جعفری، عکاس: حبیب مجیدی، مشاور رسانه ای: نگمه دانش آشتیانی.

انتهای پیام//