اوسمار: تغییرات تاکتیکی ذوب‌آهن را کنترل کردیم

سرمربی پرسپولیس گفت: ذوب‌آهن تلاش کرد که پس از گل با تغییر تاکتیکی در زمین مشکلاتی برای ما ایجاد کند اما توانستیم آن را کنترل کنیم.

به گزارش آوای البرز، اوسمار ویرا، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پس از پیروزی برابر ذوب‌آهن در فولادشهر، اظهار کرد: همیشه بازی مقابل ذوب‌آهن سخت است، مخصوصا در این فصل که کارشان خیلی خوب بوده است. از ربیعی و بازیکنانش تقدیر می‌کنم که حتی با یک بازیکن کمتر بازی‌ خودشان را ارائه کردند. آنها پس از گل با تغییر تاکتیکی در زمین مشکلاتی برای ما ایجاد کردند اما توانستیم آن را کنترل کنیم.

وی افزود: پس از نیمه اول در رختکن برنامه‌هایی برای دفاع ذوب‌آهن چیدیم و توانستیم آنها را اجرا کنیم. مدل بازی آنها ما را به سمت تغییر بازی و افزایش مالکیت توپ برد.

سرمربی پرسپولیس با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش تصریح کرد: خوشحالم که بازیکنانم هدف ما را دنبال کردند ولی متاسفانه نتوانستیم از ضدحمله‌ها برای افزایش تعداد گل استفاده کنیم و فوتبال همین است. از هوادارانمان که آمدند نیز ممنونم. در بازی بعدی در جام حذفی نیز تماشاگران کنار ما خواهند بود.

ادامه دارد…

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.