اهدای تجهیزات ضدکرونایی از طرف ستاد اجرایی فرمان امام به ستاد مقابله با کرونای تهران

پیمانکار کرونا ستاد اجرایی فرمان امام تهران چندین ونتیلاتور و یک کیت تشخیص اضطراری به همراه ایجاد بزرگترین بیمارستان سیار ستاد اجرایی فرمان امام و سه بیمارستان در کرونا تهران اهدا کرده است.

به گزارش آوای البرز ، عصر امروز ، محمد مخبر ، رئیس ستاد فرمان امام ، هنگام گفتگو با رئیس ستاد کرونا ، علیرضا سالی ، در تهران ، 5 دستگاه تهویه بیمارستان و 80 هزار بسته تشخیصی مبتنی بر آنتی ژن کرونا را از ستاد اجرایی فرمان امام فرمان فرستاد. به ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران اهدا شد.

علیرضا سالی ، رئیس ستاد ، کرونا ، تهران ، با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت کرونا در تهران و تحسین اقدامات ستاد اجرایی ، گفت: “پس از شیوع ویروس Kovid 19 در کشور ، دکتر زمان.

شهید بهستی ، رئیس علوم پزشکی ، افزود كه هیچ دارویی در دنیا شناخته نشده است كه در زمینه تاج موثر باشد و دانشمندان داروسازی در ستاد اجرایی نباید سریع اقدام به تولید آن كنند.

ماسی دانشوری ، که موج چهارم کرونا را اداره می کند ، اقدام اخیر ستاد برای ایجاد یک بیمارستان سیار و مجهز با بیمارستان های بولی را ستود و قلب همکاران ما را تقویت کرد. “

محمد مکبر ، رئیس ستاد اجرایی فرمانداری امام فرمن ، در حالی که تجهیزات بیمارستانی به ارزش 5 میلیارد دلار را اهدا کرده بود ، طی روزهای آینده خبر خوبی را درباره دستاوردهای دانشمندان دارویی در این مجموعه اعلام کرد.

انتهای پیام