اهتمام جدی به مهندسی فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بوشهر، سروش حدری سنگستانی در نشست شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در بوشهر با تقدیر از فعالیت ها و تلاش های فرهنگی گفت: مسائل فرهنگی ساختار اصلی همه کارها و اولویت امروز دانشگاه آزاد اسلامی، توجه جدی به مهندسی فرهنگی مطابق با نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی با تاکید بر اینکه تمامی رویدادهای اجتماعی، اقتصادی، علمی و فرهنگی جامعه مانند شبکه های به هم پیوسته و به هم پیوسته هستند، تصریح کرد: حل مشکلات جامعه در گرو ارتباط کامل این شبکه و هرگونه توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است.پیوندها. علم بدون در نظر گرفتن محافل دیگر ممکن نیست. (ادامه مطلب)

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز تحولات گسترده انسانی، اخلاقی، اجتماعی و فرهنگی در جهان شد، اظهار داشت: در این راستا، انقلاب اسلامی ایران را به سمت تحولات انسانی، اجتماعی، فرهنگی و اجتماعی باز می‌کند. علمی نامرئی است. ایران اسلامی سال هاست که از تحریم های ناجوانمردانه رنج می برد، علی رغم اینکه تحریم های ناجوانمردانه در ایجاد مشکلات نقش داشته است. اما باید توجه داشت که حل درصد زیادی از مشکلات در گرو حل مشکلات مدیریتی در کشور است.

حیدری سنگستانی توکل به خدا، توسل به ائمه معصومین(ع) و رعایت شرع را از عوامل موفقیت در امور دانست و خاطرنشان کرد: خداوند در کارها باز است. جهان هستی وسیع و نامتناهی است و انسان در این جهان کم اهمیت و کوچک است. وقتی انسان به مرحله نهایی اعمال و راهبردهای خود رسید، ناامید نشوید; زیرا خداوند متعال آسان ترین راه برای گشودن راه و گشودن چیزها به روی این ذره کوچک در جهان است.

تمرکز جدی بر مهندسی فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با ارائه گزارشی از فعالیت ها و حضور دانشگاه آزاد اسلامی در رویدادهای کشوری گفت: .

باخار گرجین ادامه داد: دومین رویداد بزرگ کشوری، جشنواره مراکز رشد با نوسازی و احیای مراکز، 46 مرکز در استان بوشهر به صورت واقعی و کارآمد در حال فعالیت هستند.

وی در تشریح دو رویداد مهم دیگر بیان کرد: در سومین رویداد جشنواره هنر و ادبیات فخر، منتخبی از آثار فکری دانشجویان، کارکنان و اساتید استان بوشهر به نمایش درآمد. یکی دیگر از رویدادهای مهم کشوری کرسی های آزاد اندیشی یکی دیگر از رویدادهای مهم کشوری بود که آخرین آمار استان بوشهر 156 کرسی بود و بوشهر در رتبه بندی قبلی با 136 کرسی رتبه سوم را در بین دانشگاه های کشور کسب کرد.

عملکرد دبیرخانه ستاد مهدویت در کشور در اوج است

رئیس دانشکده در استان بوشهر گزارش و توضیحاتی را در این جلسه ارائه کرد ستاد مهدویت وی در این استان اظهار داشت: استان بوشهر در ستاد مهدویت کشور عضویت دارد و دبیرخانه این ستاد در بوشهر تشکیل و فعال است.

قدیر خواجه پور بیان کرد: فعالیت های این دبیرخانه در طول سال نزدیک به ستاد مرکزی است و از 13 رجب تا نیمه شعبان به اوج خود می رسد. وی در ستاد مرکزی استان بوشهر، نقد کتب و مقالات و به عنوان همکار ویژه استان قسوین در اعتلای حوزه مهدویت به عهده دارد.

انتهای پیام/4121/4062/