انهدام باند سارقان مسلح در کارون

آوای البرز/خوزستان فرمانده انتظامی استان خوزستان از انهدام باند سارقان مسلح با ۲۵ فقره سرقت در عملیات پلیس آگاهی در شهرستان کارون بر داد.

سردار سید محمود میرفیضی اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه منزل، احشام، آرایشگاه‌های زنانه، جاده‌ای و معابر در چند شهرستان خوزستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان زبده پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

به گزارش آوای البرز به نقل از پلیس، وی افزود: کارآگاهان مبارزه با سرقت‌های مسلحانه پلیس آگاهی استان خوزستان با رصد اطلاعاتی گسترده هویت و محل اختفای اعضای باند چهار نفره سارقان مسلح را در شهرستان کارون شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی پس از تعقیب و مراقبت در عملیات مقتدرانه و منسجم آن‌ها را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به اینکه از مخفیگاه سارقان یک قبضه سلاح کلاشینکف، دو دستگاه خودروی پژو پارس و تعدادی پلاک سرقتی کشف شد، تصریح کرد: متهمان در تحقیقات پلیس به ۲۵ فقره سرقت مسلحانه اعتراف کردند.

سردار میر فیضی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند، تاکید کرد: پلیس با تلاش شبانه‌روزی با مخلان امنیت برابر قانون قاطعانه برخورد می‌کند. 

انتهای پیام