انجام سالانه ۵ میلیون ماموریت توسط اورژانس در کشور

آوای البرز/ قم رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به فعالیت 24 هزار نفری این سازمان گفت: نیروهای اورژانس سالانه حدود پنج میلیون ماموریت در نقاط مختلف کشور انجام می دهند که 500 هزار مورد آن مربوط به حوادث رانندگی است.

آیت الله سید محمد سعید در دیدار رئیس سازمان اورژانس کشور در حرم مطهر امام مسعود (علیه السلام) به مقام والای پیامبر اکرم (ص) در سطوح مختلف اشاره کرد. وی گفت: خداوند متعال در قرآن کریم به رحمت خود اشاره می کند، زیرا این تأثیر برای همه قابل درک است.

بابیون با بیان اینکه اورژانس برای همه حیف است گفت: چتر اورژانس باید همه را به یک شکل بپوشاند.

نماینده ولی فقیه استان کام با اشاره به حضور بی واهمه در بین مردم کرونا و ارائه خدمات، نشان از شجاعت و ایمان بالای این نیروها است: د) استقرار.

جعفر میادفر، رئیس سازمان اورژانس کشور نیز در این نشست گفت: 50 پایگاه هوایی، دو پایگاه دریایی و 200 اورژانس موتوری در ایران فعال هستند.

بیبی با اشاره به اعتبار اورژانس گفت: 24 هزار نفر در اورژانس در حال خدمت رسانی به مردم در نقاط مختلف کشور هستند.

رئیس سازمان اورژانس کشور تصریح کرد: در صورتی که بیماران بدترین شرایط را تجربه کنند، خدمات اورژانس بدون پرداخت هزینه به روی بیمار باز است.

وی با اشاره به هزینه بالای اورژانس هوایی گفت: سالانه 250 تا 300 میلیارد تن در پایگاه های هوایی اورژانس هزینه می کنیم و برای هر ماموریت حدود 100 میلیون تن برای اورژانس هوایی هزینه می شود.

میعادفر با اشاره به اینکه در بسیاری از کشورها عمل پیوند قلب با استفاده از اورژانس هوایی انجام نمی شود، خاطرنشان کرد: سی و پنجمین پیوند قلب دیروز توسط اورژانس انجام شد.

رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به تقدیم 18 شهید در منطقه کرونا گفت: 10 هزار پرسنل اورژانس درگیر بیماری کرونا شده‌اند که این آمار نشان می‌دهد بدون این افراد تلاش می‌کنیم بهتر به مردم خدمت کنیم. در کرونا هستند.

وی بابیان اینکه نیروهای اورژانس سفیران واقعی نظام در بین مردم هستند، گفت: خدمت به مردم افتخار ماست.

انتهای پیام/