انتقال مادر باردار ۱۸ ساله “رودریشی” بوسیله بالگرد اورژانس ۱۱۵

به گزارش خبرگزاری آوای البرز از استان کهگیلویه و بویراحمد؛جهانبخش وحدت نژاد در جمع خبرنگاران گفت: صبح روز یکشنبه 16 آبان طی تماس مردمی با مرکز اعزام 115 یاسوج، زایمان قریب الوقوع یک زن باردار از منطقه آسیب پذیر رودریگز گزارش شد. پایگاه اورژانس 115 آمبولانس، مقدمات اضطراری را برای اعزام بالگرد اورژانس هوایی از استان های همجوار فراهم کرد.

وی با تبریک به همکاران خود در اورژانس هوایی و مدیریت حوادث گفت: این مادر باردار که در ماه نهم بارداری اول دچار پارگی کیسه آب شده بود به پایگاه اورژانس 115 مدهوان به فرودگاه یاسوج منتقل شد. وقتی امام سجاد (ع) را به مرکز درمانی منتقل کردند و این مادر باردار را به مرکز درمانی آوردند، حال ایشان کاملاً مساعد و مساعد بود.

رئیس اورژانس 115 استان کهگیلویه گفت: ساخت بالگردهای غیرقابل کشتیرانی و کوهستانی، فرود بالگردهای اورژانس هوایی را تسهیل کرد و اولین فرود امروز بر روی سکوی نوساز بود. “روستا.

وحدت نژاد ادامه داد: تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا راهگشای خدمات اورژانس زمینی و هوایی در استان باشیم و به عزیزان اطلاع دهیم که در مدت زمان کوتاهی اورژانس 115 از آسمان و در هر جهتی در خدمت بیمار خود هستند. کنار تخت زمان. “

آوای البرز رئیس اورژانس پیش بیمارستانی کهگیلوا و بویر احمد گفت: بر اساس پروتکل های سازمان اورژانس کشور تا زمانی که اورژانس هوایی یاسوج آماده رسیدگی نشود، خدمات اورژانس هوایی ۱۱۵ متوقف نخواهد شد. ما از اورژانس برای توانایی استان های همجوار برای انتقال پرونده استفاده می کنیم.IMG_201211107_143018IMG_202111107_143038