انتصاب طباطبایی و شکوری در هیات مدیره پرسپولیس قطعی است

با اعلام وزارت ورزش و جوانان ترمیم انجام شده در ترکیب هیات مدیره باشگاه پرسپولیس قطعی است و تیم مدیریتی این باشگاه با اضافه شدن دو عضو جدید به کار خود ادامه خواهد داد.

انتصاب طباطبایی و شکوری در هیات مدیره پرسپولیس قطعی است
آفتاب‌‌نیوز :

محسن معتمدکیا، مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان در واکنش به غیرقانونی بودن اضافه شدن دو عضو جدید هیات مدیره پرسپولیس در جلسه امروز (سه شنبه) مجمع این باشگاه اظهار کرد: در پی تصمیم اتخاذ شده و اضافه شدن حسن طباطبایی و ابراهیم شکوری به ترکیب هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، وزارت ورزش و جوانان اعلام می‌کند ترمیم انجام شده در ترکیب هیات مدیره این باشگاه قطعی است و با اضافه شدن این دو عضو، تیم مدیریتی باشگاه پرسپولیس کار خود را ادامه می‌دهد.

پیش از این محمد صادق واعظی، معاون سازمان خصوصی‌سازی دقایقی نسبت به انتخاب دو عضو هیات مدیره پرسپولیس توضیح داد: با عنایت به اینکه موضوع تغییر در ترکیب اعضای هیات مدیره شرکت در دستور مجمع نبوده، نماینده سازمان بورس با استناد به مقررات حاکم بر شرکت‌های بورسی و فرابورسی، با طرح این موضوع در این جلسه مخالفت کرد.

معاون سازمان خصوصی سازی گفت: با طرح این موضوع از سوی نماینده سازمان بورس، مجمع نیز به درستی با طرح موضوع تغییر در ترکیب اعضای هیات مدیره، با استناد به قوانین و مقررات موضوعه در این زمینه مخالفت کرد.

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.