انتشار فراخوان ثبت‌نام داوری کودکان و نوجوانان جشنواره فیلم کودک

به گزارش خبرگزاری آوای البرز به نقل از ستاد اطلاع رسانی جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان ، جشنواره امسال دو بخش فیزیکی و آنلاین را ترکیب می کند. به همین دلیل ، در شهرهای میزبان نمایشگاه در سراسر کشور ، داوران کودک و نوجوان می توانند با رعایت دستورالعمل های بهداشتی به طور فیزیکی در صفحه جشنواره شرکت کنند و پس از تماشای فیلم در سالن جشنواره ، بهترین فیلم را از نظر خود انتخاب کنند.

مانند سال گذشته ، امسال نیز کودکان و نوجوانان دارای داوری آنلاین هستند و علاقه مندان به تماشای و ارزیابی آنلاین فیلم ها باید در مهلت اعلام شده برای داوری ثبت نام کنند.

در این دوره ، مانند دوره های گذشته ، بهترین فیلم از دیدگاه داوران کودک و نوجوان جشنواره سی و چهارم در اختتامیه جشنواره ارائه می شود.

بر اساس این فراخوان عمومی دبیرخانه و بخشهای استانی جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان ، کودکان و نوجوانان بین 6 تا 16 سال (متولد 2005 تا 2015) می توانند در رده داوری کودکان و نوجوانان از سراسر کشور ثبت نام کنند. کشور.

فرصت ثبت نام داوران برای کودکان و نوجوانان سراسر کشور از ساعت 8 صبح روز چهارشنبه 15 سپتامبر آغاز می شود و تا نیمه شب شنبه 24 اکتبر 1400 ادامه می یابد.

سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان ، با مشارکت سازمان فیلم ، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان ، از 16 تا 21 اکتبر 1400 (8 تا 13 اکتبر 2021) برگزار می شود.

5858