انتخابات فدراسیون جانبازان و توانان یابان به تعویق افتاد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مجمع انتخاباتی فدراسیون جانبازان و توان یابان قرار بود از ساعت ۱۰ امروز سه شنبه در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک آغاز شود اما این مجمع با تعویق چند ساعته مواجه شد.

بر این اساس مقرر شد تا انتخابات فدراسیون جانبازان و توان یابان از ساعت ۱۵ امروز آغاز شود.

تصمیم گیری در مورد تعویق ۵ ساعته انتخابات فدراسیون جانبازان و توان یابان در حالی اتخاذ شد که اعضای مجمع و حتی برخی کاندیداها در محل برگزاری آن حاضر شده بودند. محمود خسروی وفا رییس کمیته ملی المپیک و غفور کارگری رییس کمیته ملی پارالمپیک نیز در این مجمع حاضر بودند. در حضور این افراد تصمیم به تعویق انتخابات گرفته شد.

هیچ یک از مسئولان حاضر در محل مجمع انتخاباتی فدراسیون جانبازان و توان یابان در مورد تصمیم اتخاذ شده برای تعویق انتخابات توضیح ندادند اما به نظر می رسد وضعیت نامشخص تایید صلاحیت برخی کاندیداها دلیل این تصمیم گیری بوده است.

به گزارش خبرنگار آنلاین، سید محمد شروین اسبقیان رییس پیشین فدراسیون جانبازان و توان یابان بود. دوره ریاست وی در این فدراسیون ۲۱ اسفند به پایان می رسد. وی البته ۸ آبان به عنوان مدیرکل حوزه وزارتی از وزیر ورزش حکم گرفت و بعد از آن هم به عنوان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای منصوب شد با این حال ریاست در فدراسیون را هم ادامه داد که البته این موضوع منع قانونی داشت.

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.