انبارهای امدادی هلال‌احمر در کنگان تقویت شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، احمد گریبی شامگاه چهارشنبه در دیدار با مدیرعامل هلال احمر استان بوشهر با تبریک میلاد امام موسی قاسم (ع) اظهار داشت: می توان به صورت ویژه به سازمان های امدادی از جمله هلال احمر نگاه کرد. نقش مهمی در مدیریت حوادث و بلایا دارد.

وی با قدردانی از تلاش، تلاش و آمادگی جمعیت هلال احمر در امداد رسانی به زلزله زدگان هرمزگان، گفت: استفاده از توان و ظرفیت صنعت برای توانمندسازی جمعیت هلال احمر برای مقابله با بحران ضروری است.

فرماندار شهرستان کنگان نیز با تاکید بر تقویت انبارهای امدادی هلال احمر، پیشنهاد کمک و همکاری در زمینه اعتباری برای کمک و مساعدت هلال احمر در رفع مشکلات آن کرد.

نیاز توزیع وام

رئیس جمعیت هلال احمر استان بوشهر در این جلسه از فرماندار شهرستان کنگان درخواست کرد در خصوص تامین اعتبار ساخت مجتمع ها همواره در کنار هلال احمر باشد.

احسان ایزدپنا همچنین از رویکرد ویژه فرماندار شهرستان کنگان نسبت به جمعیت هلال احمر با اشاره به افتتاح و بهره برداری از پایگاه امداد و نجات جاده ای کنگان، جانمایی پایگاه امداد و نجات دریایی کنگان و توسعه سلامت بی سیم قدردانی کرد. هلال احمر و مرکز اداری در تلاش برای دیجیتال سازی و سرمایه گذاری در شهر، خواستار همکاری مجموعه های اداری شهرستان شدند.