امیدواریم با واکسیناسیون مدارس در آنلاین ماه باز شوند

به گفته شف ، محسن حاجی میرزایی ، بخشی از کنگره شهدای معلم و دانش آموز در منطقه 16 تهران ، برای دانشجویان در امتحانات نهایی آرزوی موفقیت می کند: “ما یک سال تحصیلی دشوار را پشت سر گذاشتیم ، البته کلاس های حضوری و ارتباط حضوری بین معلمان و دانش. “ما امیدواریم که دوباره باز شود.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه دلیل انجام حضوری امتحانات کلاس IX و XII حمایت از دانش آموزان و تمرکز آنها بر آینده است ، اضافه کرد: حق از بین نمی رود ، بنابراین بدون رو در رو نمی توان این مسئله را به دست آورد. معاینه صورت

ما در بحث در مورد مسائل بهداشتی مشمول توصیه های وزارت بهداشت ، دارو و آموزش پزشکی هستیم و همچنین ستاد ملی پیشگیری مجازات مجوز معاینات حضوری را نیز داده است. در پایه دوازدهم ، زیرا پایان یک دوره دوازده سال است و برای اطمینان از دستیابی به اهداف دوره ، اعتبار مدرک و چگونگی تأثیر آن بر پذیرش درجه آخر دانشجو ، باید امتحانات معتبری داشته باشیم.

وی از تلاش های آموزشی برای بازگشایی مدارس در سال تحصیلی آینده خبر داد: “در ابتدای شیوع ویروس کرونا ، همه مجبور به تعطیلی مدارس شدند ، اما امروز دنیا به این نتیجه رسیده است که مدارس باید به هر طریق ممکن بازگشایی شوند. امیدواریم با واکسیناسیون معلمان بتوانیم سال تحصیلی آینده مدارس را مجدداً افتتاح کنیم.

وزیر آموزش و پرورش در مورد اوقات فراغت دانش آموزان گفت: پس از پایان امتحانات خرداد ماه برنامه هایی برای اوقات فراغت دانش آموزان از طریق فضای مجازی و شبکه شاد با شعار “هر دانش آموز یک مهارت است” ارائه می شود. این کار با هدف “توسعه زمینه های مهارت” انجام می شود.

وی ادامه داد: در سال گذشته بیش از 20 هزار جای خالی را فعال کردیم که بیش از 2.8 میلیون دانش آموز در آن حضور داشتند. ما در تلاش هستیم امسال این تعداد را افزایش دهیم.

یکی از اعضای کابینه تدبیر و امید در مورد کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش گفت: “مانند سال های گذشته ، ما با پیش بینی آمار دانش آموزان از قبل معلمان مورد نیاز را استخراج کرده ایم و هزینه های تحصیل را با استفاده از سرباز معلم ترک خواهیم کرد معلم ها …

وی در مورد “مدرسه تلویزیون ایران” اظهار داشت: مدرسه تلویزیون ایران با 97٪ پوشش گسترده ، شبکه شاد جهت آموزش دانش آموزان فارغ از آموزش و بدون ابزار هوشمند ، ابتکار بزرگی بوده است که به آموزش در شرایط دشوار کمک می کند. البته کسانی که درگیر آموزش مجازی هستند می توانند از آموزش مدارس تلویزیون بهره مند شوند ، بنابراین مدرسه تلویزیون ایران گام خوبی برای ادامه آموزش در دوره کرونا بود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، حاجی میرزایی درباره “کنگره معلمان و دانش آموزان شهید منطقه شانزدهم تهران” گفت: “برگزاری چنین برنامه هایی ابتکار بسیار جالبی است.

وی با تأکید بر بزرگداشت شهدا گفت: ما به شهدا احتیاج داریم ، فرهنگ شهدا به ما کمک می کند زندگی بهتری داشته باشیم و آینده بهتری پیدا کنیم. نسل حاضر باید اندیشه های شهدا را ارائه دهند و فرهنگ ایثار و شهادت را ترویج دهند و چنین رویدادهایی باید فرهنگ شهادت را تقویت کنند.