امگا باتری، پخش انواع باتری موبایل با قیمت مناسب

باتری های امگا انواع باتری های موبایل را با قیمت مناسب تهیه می کنند

بنابراین قبل از خرید ، باید اطمینان حاصل کنیم که فروشگاه ما قابل اعتماد است. در این مقاله شما را با یکی از قدیمی ترین فروشگاه های آنلاین آشنا می کنیم تا از قیمت واقعی باتری سامسونگ ، هواوی ، نوکیا ، ال جی ، شیائومی ، سونی و بلک بری و قیمت خرید باتری آیفون مطلع شوید.

راه حل هایی برای شناسایی باتری موبایل واقعی از باتری جعلی

در این بخش ، ما می خواهیم بهترین راه های شناسایی و خرید باتری تلفن همراه اصلی را به شما معرفی کنیم. برای خرید باتری اصلی سامسونگ با ما همراه باشید!

  1. بسته بندی باتری را بررسی کنید

اصولاً بسته بندی باتری های اصلی بسیار ظریف و زیباست و تمام کتیبه ها و آرم های حک شده روی آن به وضوح قابل مشاهده است. البته باید بدانید که رنگ و سایه های پررنگ روی بسته بندی همیشه به معنای واقعی بودن آن نیست و گاهی نشانه جعلی بودن آن است! بهتر است به یک متخصص در این زمینه و قیمت یک باتری واقعی سامسونگ مراجعه کنید.

  1. تاریخ تولید باتری را بررسی کنید

مهم است که تاریخی که روی بدنه باتری حک شده است با تاریخی که روی بسته بندی آن قرار دارد مطابقت داشته باشد. در غیر این صورت ، به جعلی بودن باتری خود شک کنید.

  1. جمله حک شده روی بدنه باتری را بررسی کنید

معمولاً روی بدنه باتری های موبایل واقعی کلماتی که تاریخ تولید ، ظرفیت ، هشدارها ، آرم سازنده باتری و غیره را نشان می دهد به انگلیسی حک شده است ، در حالی که روی بدنه باتری های تقلبی نیازی به نام ندارید یا به زبان Vision یا چینی نوشته شده .

باتری های امگا انواع باتری های موبایل را با قیمت مناسب تهیه می کنند

  1. برچسب سرعت باتری را بررسی کنید

نوعی برچسب در اطراف باتری های موبایل وجود دارد. اگر باتری شما اصلی است ، این برچسب باید به طور ایمن به بدنه باتری وصل شود و نباید برجستگی یا درز را نشان دهد.

  1. نوک باتری را بررسی کنید

باتری مورد نیاز خود را روی میز قرار دهید و اگر لبه های بالا و پایین صاف و صاف نیستند ، به جعلی بودن آن شک کنید. خصوصاً اگر پس از خرید باتری با قیمت اصلی باتری سامسونگ ، این اختلاف را مشاهده کرده باشید.

  1. شکل و مواد بدنه باتری را بررسی کنید

ما به شما پیشنهاد می کنیم بدنه باتری جدید خود را به دقت بررسی کنید ، زیرا هیچ گونه مغایرت جزئی در طراحی باتری های اصلی وجود ندارد. باتری های اصلی در درجه اول از پلاستیک PC ساخته شده اند ، در حالی که باتری های تقلبی از پلاستیک بازیافتی برای کاهش هزینه ها استفاده می کنند.

باتری های امگا انواع باتری های موبایل را با قیمت مناسب تهیه می کنند

  1. محل اتصال باتری را بررسی کنید

ما به شما پیشنهاد می کنیم بعد از خرید باتری خود ، به قیمت باتری اصلی سامسونگ ، اتصالات طلایی آن را بررسی کنید. اگر باتری شما اصلی است ، این اتصالات معمولاً کم عمق و ظریف هستند.

معرفی یک مرکز محبوب که باتری های واقعی تلفن را ارائه می دهد

اگر قبل از خرید از اصالت فروشگاه تأمین کننده اطمینان دارید ، دیگر نیازی به تلاش برای تعیین اصل بودن آن ندارید. ما به شما باتری های امگا را ارائه می دهیم که سالهاست باتری اصلی تلفن را تأمین می کنند و همچنین در زمینه تامین پاوربانک واقعی و کابل و شارژر اصلی کار می کنند. قیمت های ارائه شده در آن بسیار مناسب است ، همچنین سامسونگ اصلی ، هواوی ، نوکیا ، اپل ، ال جی ، شیائومی ، سونی ، قیمت باتری آیفون و قیمت خرید را پیدا می کنند. البته عملکرد این فروشگاه قدرتمند محدود به لوازم جانبی گوشی های هوشمند نیست ، بلکه در تهیه باتری های تبلت اصلی و ساعت های هوشمند از مارک های اصلی نیز فعال است. تیم قدرتمند پشتیبانی این فروشگاه با استفاده از خطوط تماس 02188803664 و 09129381843 در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما است. اگر تعمیرکار موبایل هستید ، می توانید ابزار مورد نیاز خود را با بهترین قیمت از امگا باتری تهیه کنید. قبل از خرید انواع باتری های تلفن و انواع شارژی ، ابتدا به دنبال باتری های امگا باشید ، زیرا آنها به راحتی لوازم جانبی تقلبی را با قیمت لوازم جانبی اصلی به شما ارائه می دهند!

* گزارش تبلیغات