امنیت و عزت امروز کشور مرهون خون شهدا و رشادت ایثارگران است

به گزارش خبرگزاری آوای البرز از خسوین ؛ مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس روز شنبه توسط محمد حسینی معاون رئیس مجلس ، هدایت الله جمالی پور فرماندار ، سردار عبدالله عراقی ، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی ، حجت الاسلام رسوانی ، امام محمد بییر سحر مرتضوی ، عضو هیئت مدیره شرکت های کاوش ، و گروهی از کارگران وارد شرکت توسعه اطلس (کاوش) در شهر صنعتی البرز شدند.

ناصر گیلک مدیر کارخانه کاوش در این مراسم اظهار داشت: شهدا خون خود را برای حفظ آب ، خاک و ناموس کشور و افتخار و عزت کشور فدا کردند و امنیت امروز مدیون فداکاری آنهاست ، بنابراین ما رسالت خود را می دانیم. برای جشن گرفتن آنها در مناسبت های مختلف

کاوش 8

به گفته مقامات ارشد ، امروز همه ما در یک جنگ اقتصادی هستیم ، سربازان و فرماندهان این جنگ همان تولیدکنندگان ، کارآفرینان و کارگران هستند که برای سرپا نگه داشتن چرخه اقتصاد با مشکلات زیادی روبرو هستند.

وی گفت: مهندسان ، مدیران و کارگران شرکت کاوش در شرایط حساس کنونی 24 ساعت شبانه روز نقش اصلی را در تولید با مسئولیت پذیری ایفا کرده اند.

کاوش 5

مدیر کارخانه کاوش افزود: در این کارخانه سالانه 150 هزار نوع کپسول تولید می شود. CNG تولید شده برای نصب در اتومبیل ، ما آماده هستیم تا خط تولید را در طراحی و تولید کپسول CNG برای خودروهای سنگین از جمله کامیون و تریلر وارد کنیم تا در مصرف سوخت دیزل ، صادرات و ارز این محصول صرفه جویی شود.

وی گفت: در حال حاضر در این واحد صنعتی حدود 150 نفر مشغول به کار هستند که در صورت حمایت جدی دولت از این واحد و تامین مواد اولیه و نرخ سود پایین ، ما می توانیم ضمن ایجاد اشتغال ، اشتغال و رشد اقتصادی استان را افزایش دهیم. به 70 کارگر جدید کمک کنید. “

کاوش 7

متعاقباً معاون پارلمانی رئیس جمهور و فرماندار کاسوین از قسمتهای مختلف کارخانه بازدید کرده و کپسولهای CNG را در این واحد صنعتی کشف و تولید کردند.