امنیت و آرامش امروز کشور مدیون خون شهداست

امنیت و آرامش امروز کشور مدیون خون شهداست

همرزم شهید قاسم سلیمانی و فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) گفت: شهدا نماد عزت، مقاومت و پایداری اند و امنیت و آرامش کشور مدیون خون شهداست.

به گازرش خبرگزاری آوای البرز از قزوین؛ یادواره سرداران و ۲۰۰ شهید منطقه قاقازان و روستای خورهشت، با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، اقشار مختلف مردم و مسئولین استانی و شهرستان تاکستان با سخنرانی سردار رحیم نوعی اقدم از همرزمان شهید حاج قاسم سلیمانی و فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) در مسجد حضرت حجت ابن الحسن(عج) روستای خورهشت برگزار شد.

سردار رحیم نوعی اقدم در این مراسم مردم را ولی نعمت و صاحب اختیار در جمهوری اسلامی دانست و با اشاره به مقام والای شهدا در نزد خداوند، گفت: افتخار می کنم که برادر دو شهید هستم و با افتخار دست پدران شهدا را میبوسم و خاک پای مادران شهدا را سرمه چشمانم قرار می دهم. 

photo_2023-02-01_13-06-57

همرزم شهید سلیمانی تصریح کرد:  شهدا نماد عزت، مقاومت و پایداری هستند و ما خود را نوکر مردم می دانیم و زندگی خود را مدیون شهدای گرانقدر ، ایثارگران و آزادگان هستیم. 

وی با بیان شرارت های آمریکا در منطقه از آغاز شکل گیری انقلاب اسلامی تاکنون گفت: نسل امروز ما باید بدانند که فرزندان مخلص و پاک ایران اسلامی برای صیانت از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی چگونه فداکاری کردند تا با الگو گرفتن از شهیدان در برابر جنگ نرم دشمن فداکاری کرده و از نظام جمهوری اسلامی دفاع کنند. 

این یادگار دفاع مقدس یادآورشد: شهدا امروز برای ما بسیار ارزشمند هستند چرا که در سایه خون و جانفشانی آنهاملت ایران امروز در مسند قدرت و با صلابت منطقه ای و جهانی قرار گرفته است. 

وی تجلیل از مقام شامخ شهدا و خانواده‌ های آنها را وظیفه ای همگانی دانست و تصریح کرد: برگزاری یادواره شهدا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است. 

نوعی اقدم در ادامه با ذکر خاطراتی از رشادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در مقابله با داعش، بر ادامه راه این شهید عزیز و شهدای مقاومت تاکید کرد.

photo_2023-02-01_13-06-53

تجلیل خانواده معظم شهدا از سردار نوعی اقدم ، پخش کلیپ شهدا ، اجرای تواشیح ، سرود و مداحی از دیگر برنامه های یادواره شهدا بود. 

منطقه قاقازان ۲۱۱ شهید و روستای خورهشت ۲۱ شهید تقدیم انقلاب و آرمان نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف